Online 261 uživatelů Přihlášení | Registrace | Zaslat heslo | Prohlížení bez přihlášení

 

BELEG.MYTH.NPC - Apocalyptic MYTHBusters. [ ID: 24588 ] - [ Zábava / Ostatní ]
1 / 48
Mini Home

Motto týdne:
"Sociopat já například jsem, ale to neznamená, že když jsem to zjistil, tak jsem to nijak nezapracoval. Tzn. pár lidí jsem okradl a zmanipuloval, ale ve výsledku mě to mrzí a tak nějak už to nedělám. Jo, umím to a je to moje superschopnost, ale dělám to? Nedělám."
BELEG's LIFE aneb PŘÍBĚH VELIKÁNA VE STRUČNÝCH BODECH:
- už nešuká Wenai
- nešuká také sestru Wenai
- Pokud Wenai nevezme, že Beleg ošukal její sestru, tak LABU "půjde do krve"
- Beleg se bude stěhovat do Prahy a bude mít už zase větší plat
- Zhrzený otec zprzněné finské nezletilé dcery vyhackoval Beležovi účet na HL.
- Za hacking může Shodain a Belež ho vyzívá na pěsti. To bude docela nuda.
- Dvorní kašpárek Žužlík se pořád ještě nedostal k tomu zívání. Je to fakt nuda.
- Beležužlík vyznává Hunterkillerovi lásku. Už od dubna.
- Beleg hodlá emigrovat do Barcelony - kde bude mít opět vyšší plat
- Anální speleolog Beleže plánuje osouložit ID Anex
- Beleg dostal pres hubu
- Beleg má práci jako velký technik Telecomu a slibuje odstřihnout Isilmequendi Internet
- Beleg byl odstřihnut od možnosti odstřihnout Isilmequende internet Telecomem.
- Beleg má novou práci, kde mu dají "14k,5týdnu+3dny dov,13.plat,po-pa,1xměsíc 1 den z víkendu(volno v týdnu),až30%premie"
- Beleg plánuje rozvrat české politické scény tím, že vstoupil do ČSSD. Největší ambicí tohoto mladého a "nadějného" sociálního demokrata je potkat naživo pana Topolánka a říct mu naživo co si o něm myslí.
- Beleg ejakuloval Isilmeneque na oblicej i do pusy, pri soulozeni ji bil, analni sex ji delal jen obcas, nebot to moc rada nema.
- Beleg byl nucen pozorovat Ivett, kterak po rozchodu souloží 22letého neuhrovatého jinocha a nemohl se kvůli tomu dostat z bytu.
- Beleg je alternativně alternativní. Neučil se anglicky, ale kdekoli se domluví o politice, počasí, hospodě... Na gramatiku sere. A plete si ironii s žehlením.
- Beleg napsal Shodainovi manifest. A prohlašuje, že už jsem nikdy nebude chodit, což opět není pravda.
- Ilicz prý pomlouvá Belega a ten se těší až ho potká. Asi mu začne zívat na pěsti.
- Beleg rozprodává majetek Mahenova divadla. Je to fakt, o kterém se nesmí psát, protože je to -dle jeho slov- pomluva. Byť to na HL osobně inzeroval.
- Beleg chodil s Zelvoumedonosnou a osobní informace by rád vyměnil za Shodainovo sesazení
- Beleg sepsal seznam ID, která chce ošukat: Ivett,Isilmequendi, Blikajici-spasitel, Hahahatosemja, Norsk,Anck, Adolfova sestra, Marja, Ringeriel, Arwy, Shadow a Terezz.  Všechny ostatní, kdo seznam nenapsali, považuje za méněcenné.
- Beleg pokračuje ve spanilé jízdě a chce ošukat nějakou děwku z HK. Už jí psal do pošty.
- Beleg pojede do Nepálu. Naučí se za 18 měsíců tibetštinu, našetří si 200.000 Kč a bude tam půl roku brát drogy někde v horách.
- Beleg ukazuje prstem: "..co meleš, vořechu, co si nechává vylizovat kundu od psa.." Kdo je vořech? Čí je ten pes? Jedná se o snovou fantazii ovlivněnou konzumací drog? A co na to Jan Tleskač?
- Beleg napraskal isil ze si nechava od sveho psa rasy husky lizat genital, tato informace rozrusila Armadu a Marcella
- nejlepší Belegův kámoš a obchodní partner milionového dobrodružství ve francouském sociálním systému Fragor se probral z rauše a nyní Belegovi vyhrožuje smrtí...
- Beleg shání bydlení a myslí si, že ho dostane bez kauce
- Beleg zacina podnikat v oboru realit, a do deseti let bude milionarem
- Beleg bude milionar, Tofka pujde do naha, Rommie dostane do drzky, Tomooo si da s Melinem doutnik a neco dobreho k piti a Meldon si muze rikat co chce, protoze tohle je internet.
- Sociální demokrat Beleg organizuje demonstraci proti ČSSD na FB. Diví se, proč na něj všichni serou.
- Milionář Beleg dal kopačky Ivett a shání peníze na jídlo.
- Beleg se stal řadovým zaměstnancem společnosti HomeCredit, píše si mejly s panem předsedou Paroubkem a po večerech bije Merynku.
- Do Nového roku lépe a radostněji. Beleg je opět nezadaný.
- Beleg z důvodů vyššího principu mravního udal nejmenovanou nezaměstnanou paní ZZ, že bydlí chodí s panem XX a přitom šuká pana YY.
- Beleg na fejsbůku odhalil, že Vertol šukal Ivett v době, kdy chodil s Isilmequende a že ten tejden nebyl ani zdaleka jedinej, kdo si v její škvírce smočil. Kruh se uzavírá.
- Beleg se stal mediální hvězdou, nesouhlasí vsak s citací svych myšlenek.
- Nejen Kuky, ale i Beleg se vrací. Opět souloží Zelvumedonosnou, odstěhoval se na vesnici, pracuje v oboru(hulí) a má se líp než všichni tady dohromady. A vůbec se nenudí.
- Beleg nakopl Zelvumedonosnou do úsměvu, zničil si přitom boty a proto teď nikoho nehledá.
- Belegovo resumé:"...jsem dominantní egoistickej sadista"
- Beleg vyjádřil svoje antipatie vůči fekálním sexuálním praktikám. Důvod jeho rozchodu budiž tímto považován za objasněný.
- Beleg aka NPC postupuje do dalšího levelu soutěže Nechte si rozbít hubu. V tomto kole se utká s tajemným paladinem lvl 80 skrývajícím se pod přezdívkou LABU. Bude mít Beleg na mikině vyseknuté písmeno L?
- Nejen historie se pohybuje v kruzích, Beleg opět šuká Wenai. Jak je na tom její sestra doposud není známo.
- Všechny ovce v republice by měly vyhledat odbornou pomoc nového bankovního guru Belega. Nebo budou ošukány.
- Beleg bojuje proti cenzuře internetu a se slovy "Já se cenzury internetu nebojím, protože v jižní Ugandě ACTA platit nebude. Já se tam připojit umím. Co vy zasraný ovce, co umíte vy?" vyráží na zteč.
- Beleg se okusoval s Marcellem - ten po návratu do Prahy zjišťuje, že ho Žužla nyní nesnáší
- Beleg vyplachl barbaří sperma z Lumenn a ted jí dle jeho vlastnich slov bije do obličeje, dělá z ní děvku a učí polykat. Před ním ji chtěl ojet Marduk, ale neuspěl, patrně byl příliš čistý.
- Beleg zkusil podnikat v oboru gastronomie - otevřel si bar. Avšak jelikož všechen chlast vypil on sám, bar nějak nevynášel, a tak je opět nezaměstnaný.
- Beleg donutil Lúmen rozejít se s Mamutem, za což se jí odvděčil dvouměsíčním ponižováním, zmrzačením kocoura a výpraskem. Za toto si naúčtoval 6000 Kč.
- Po několika týdnech rozchodu, pošpinění po internetech, ztrátě iluzí a obdržení další výplaty se Lúmenn vrátila k Belegovi. Story pokračuje, zůstaňte na příjmu!
- Beleg se stal internetovým obersturmführerem a odteď budou všichni sdílet všem všechno. Sám začal s Lúmen, kterou našéroval svým spolustraníkům, u čehož odpálil Ričiho notebook.
- Belegova reinstalace Ričiho noutbůku skončila přesně dle hesla: Transparentnost - Otevřenost - Pirátství. Notebook prý vyhořel a není co vracet, Riči je otevřeně ignorován a Beleg si vesele stahuje porno.
- Vánoční nálada se podepsala i na Belegovi, jenž věnoval svých celých 7 Kč na dobročinnost (mínus poplatek za převod) a rozhodl se z trvalého bydliště na Magistrátu města Brna odstěhovat do Prahy na poslaneckou ubytovnu.
- Stručné shrnutí Beležovy politické kariéry: "Tři členky zhmoždil, dvě oplodnil a jednu zesměšnil." Zamáčkněte slzu, Belegova zářící hvězda právě zapadá, Pirátům porostou preference.
- "Kdož jsi bez viny, hoď po Lúmenn jablkem," pravil Beleže a konal. Jakmile popadla dech, podala trestní oznámení, načež dostala jedno zpátky. I tak vypadají rozchody celebrit.
- Beleg s Lumenn společně rozvrací volby do RV Pirátů partnerskou hadkou o kocoura. Většina věští Belegovi rychlý konec, jen Marcello v něj věří. Popravdě, úrovně "Rath" Beleg ještě nedosahl.
- Ticho před bouří právě skončilo a zvedá se čerstvý vítr. Le Beleg, pán mnoha titulů a nemnoha schopností se obul do své alma mater, že zadarmo jim vola dělat nebude. Vzali mu za to právo mazat nepohodlné komentáře.
- Lúmenn v primácké soutěži: "Udělejme ze sebe vola" vyhrála 60.000 kocourkovských kreditů. Beleg nezaváhal. "Přestože mi Lumenn ublizila nejvic v zivote, vcera jsme se videli a bylo nam hezky". Asi mu koupila piko.
- Beleg se rozhodl stát se předsedou Pirátů v Jihomoravském kraji, a v 55 letech kandidovat na prezidenta. Tento jeho plán o 24 hodin později zhatily volby předsedy. Nicméně volby byly "nepirátské" a tak Beleg rezignoval.
- O dalších 24 hodin později Beleg odrezignoval. Krysa stále ještě neopouští loď.
- Zhrzený jihomoravský skoropředseda Le Beleg poslal Lúmenn SMS, kde ji osočil ze svého neúspěchu a mimojiné jí slibuje kastraci a že s ní bude hrát šachy. Nebo tak nějak. Dostal za to one-way ticket ke kontrolní komisi. Bude se vylučovat?
- Beleg definitně rezignoval na členství v Pirátské straně kvůli zlodějům v Jihomoravském kraji. (pozn. Nemyslel tím sebe.) Přesto stále pracuje na legalizaci drog jako registrovaný příznivec.
- Belegovo PR nabírá obrátky - nabízí boj za legalizaci drog výměnou za potravinovou pomoc. A jde si žádat o další sociální dávky.
- Beleg si zřejmě vzal něco opravdu tvrdýho, protože vyhrožuje schůzi Jmk petardovým útokem a angažováním ukrošů. (Ukroš - maďarský výraz pro straška pavího).
- Beleg okradl bitcoinovou banku. Ok. Chtěl ty peníze vrazit do kampaně. Ok. Bitcash.cz byla vykradena 11.11., volby se konaly 25.10. Ok?
- Beleg ukradl bambitku v hodnotě 100,- Kč, ale to je přeci v pořádku, protože je to správný pirát a navíc ji pirátské straně věnoval jako dar.
- Beleg, nemaje přístřeší, začal squatovat po známých, načež osvobodil hned 3 notebooky zaráz
- Belegův zlodějský coming out, exkluzivně zde na HL! Jeho upřímné přiznání a "omluva", je k vidění ZDE, ZDE, ZDE! I když ona to vlastně není omluva, protože Lumenn je stále piča a Slavnar kokot.
- NPC aka Beleže rezolutně prohlásil, že na nás sere a nic nenapíše, dokud ty lži píčy Vavrouchový budou viset na MiHo. Následující příspěvek Mistra se zjevil až za 55 sekund!
- "Nevidím rozdíl mezi tím každý den fetovat pervitin a tím, každý den v Šutru pít pivo. Když jsem fetoval, byl jsem sfetován cca 5 dní v týdnu. Když jsem s dřevárníky chlastal v Šutru, byla intenzita tatáž."  "Co vás kurva vede k tomu, že vaše nicotný vesmíry sahaj tomu mímu třeba jen po kolena?"  © Beleg 2014
- Belechovi nichdo nesežral jeho "omluvu", a proto mu v sobotu zavolali z nemocnice, že je hrdým vlastníkem "mnochočentýho myelomu". Ku škodě i radosti většiny to vypadá, že Belech bude Osudem konečně vyautován. Pokud zase nekecal.
- Zvěrozvěst Belech dostal od Shodaina nabídku na vydání knihy pamětí. Řekl si o 60kKč předem, takže lidstvo zůstane o Evangelieum sv. Belecha pravděpodobně ochuzeno. A to už Melin vyrobil přebaly na celou budoucí edici: ZDE, ZDE, ZDE!
- Beleže bydlí ve třípatrovým RD: dvě kuchyně, dvě koupelny, zahrada, anglickej trávník, domácí kino 7.1 ve dřevě, plastový vokna, plovoucí podlaha, myčka, sklokeramický varný desky, pěstuje na zahradě bazalku, mátu, tymián a podobný. No řekněte, kdo z vás to má, soudruzi?
- Beleg se po dlouhé odmlce opět zjevil na internetech. Angažuje se pod křídly Matěje Hollana v přetváření Brna na feťácký ráj a má vážné výhrady vůči bývalým spolustraníkům, kteří nedostatečně pracují na legalizování smažby pro všechny.
- Beleg zjistil, že boj za svobodu elektroniky je činnost veskrze nevděčná, neboť za liberalizaci notebooků údajně vyfasoval podmínku.
- Belegův poslední milostný vztah trval cca šest hodin. Poté šel Beleg z trenek ven a nyní-již-zhrzená-ex-milenka u něj diagnostikovala erektilní dysfunkci. Dle Belega problémem není zplihlý úd, ale nedostatek perníku. 
- Stupňující se fatální selhávky Belegova poševního trýznitele potvrdila i Lúmenn, čímž srovnala skóre za nakoplýho kocoura. Co přijde za jablko? 
- Beleg si z turbovztahu odnesl krom trpkého ponaučení i část majetku NintendoCorePrincess. Hojí si tím ego i fakt, že mu nedala 5 géček Merydžejn. Nintendokórová následně pohnala Beleže ku zodpovednosti na FB  Pirátské strany, kde si zároveň udělala i reklamu na svou osiřelou vagínu. I takto končí rozchody celebrit.
- Milostný básník Marcello lituje hořkého osudu Beleže a hodlá pro něj otestovat možnost přiznání invalidního důchodu. Navrhne Melin, pracovník ve farmaceutickém odvětví, Belegovi slevu na Cialis? A půjčí mu Jan Tleskač kolo, aby si konečně zajezdil?
- Jednoho krásného večera se Belezbub zjevil v undergroundovém podniku brněnského dřevárnictva. Nikdo se s ním moc nebavil, načež málem dostal přes hubu, když začal vyžadovat pozornost dotýkáním se místních ochmelků.
- Belech změnil dýlera a dal se na spirituálno. Poslední záchvěv jeho literárního střeva naleznete ve fromě těžce stravitelného obrázku na zdejším MiHo.
- Beležebub byl na vizitě v brněnské hospodě, kde se velmi přátelil s obstarožním dřevárníkem Murdocem. Na oplátku mu nechal na účtu několik piv a zdrhl. #JakoZamlada
- Leprózní čert byl spatřen ve wargamingové herně BlackOil v Krně. Nemaje na pivo, seděl na suchu a osamocen. Zlí jazykové tvrdí, že po jeho odchodu chyběly několika Imperiálům rotomeče.

TAK ŠEL ČAS V ROCE 2019
- Belež najel na high society mode: utrativ mrzký peníz za pivo a burgera, stěžuje si, že se k němu obsluha nechová uctivě. Též požaduje konzultaci s majitelem, kteréhož oblažil svým telefonním číslem: 60388517
- Aby zacelil finanční trhlinu po návštěvě pohostinství, rozhodl se pronajímat část svého bytu. Jeho spolubydlící Eva Kočková byla nejprve šťastná, leč o dva měsíce později poněkud smutná. Stats modified: Notebook -1, Apple +3
- Beleží touha po moci, uznání a piku se vyústila v jeho vstup do ANO, bude líp. Citujeme: "Náhodou angažmá ve straně jednoho hlasu bylo skvělé a nakonec mi vyneslo osobní pozvání od Babiška na Čapák, takže za mě <3 super zkušenost :)"
- Koukali jsme na volné pozice a na Čapáku aktuálně hledají akorát kolegu/kolegyni na pozici kuchař/kuchařka. Bude Belež vařit piko pro Bureše? Rozjede v Agrofertu novou divizi? Stane se milionářem a koupí Hofyland? Samé otázky!
- Beleg se zúčastnil natáčení Nebezpečných vztahů. Za angažmá a srdceryvný projev obdržel pohlazení od Soukupa a pytlík s krystalky. Jelikož nikdo nehodlá sponzorovat TV Barrandov, čekáme, až se to objeví na TyTrubce. Stay tuned!

2020 A DOBA PIKORONAVIROVÁ
- Beleže se rozhodl v rámci sinusoidy odhodit image čuráka a stal se proto altruistou. Boj za lepší svět a občanskou sounáležitost zahájil tím, že se slovy "Já konflikty nevyhledávám, ale ani před nima nezavírám oči. " inzultoval asertivního kamelota místního brněnského plátku.
- "jsem víc ten frajer s mečem, sedící v krčmě a píchající děvčata, kterýho když něco nasere, tak to vyřeší a chlastá dál"  - tak pravil ukrutor Beleg, jehož poslední veřejný pokus něco vyřešit skončil výsměchem a pomočenými zády
- Belegova výchovná estráda kamelota skončila v přestupkovém řízení pokutou pětikilo pro vychovatele, což přesně sedí na částku, za kterou prodával muž svou partnerku ze článku, který Beleg sdílel s komentářem, že to nemůže dělat každý
- Beleg má tak svkělé vazby na policii, kterou učil lovit drogy ze Silk road, že ho zvou na pohřby důstojníků protidrogové policie a pak následný záznam prodávají České televizi jako materiál do seriálů
                                                                                   
OBRAZY ZE ŽIVOTA MISTRA:
|| 001-The Pirate Reborn (Melin) || 002-The Cruel Reward (Melin) || 003-Furious and Dangerous (Shodain) || 004-Run, Baby, Run (Melin) || 005-Omnipotent Mary Jane (Kodo) || 006-Cancel the Cancer (Shodain) ||  007-I am so sorry (Kodo) ||  008-Superhero (Jak32) ||  009-Ritaline story (Shodain) ||  010-Bills Bitchin' (Melin) || 011-Troubleshooter (Kodo) || 012-Unwordly Help (Melin) || 013-Railroad Tycoon (Kodo) || 014-150! (Melin)  || 015-Business plan (Shodain)  || 016-True Fact (Kodo)  || 017-The Conspiracy (Slavnar)  || 018-That German Guy (Kodo)
MARCELLO   13:55:36 25.05.2020
Rambo rikal: killing is as easy as breathing beleg rika as lying ... ja bych to neresil
LOTT   12:10:41 21.05.2020
NPC [ 08:53:20 21.05.2020 ]: Takže jen meleš a nic nemáš, jak jsem si myslel ::)
ILWAS   11:26:38 21.05.2020
7) Existují ztracené jazyky, v nichž není možné lhát a několik astrálních dialektů, v nichž je možné říkat pouze čistou, absolutní a aktuální pravdu. Existují lidé, kteří se je dokázali naučit. Když se jich zeptáte, jaké to je, obvykle odpoví: „Promarnil jsem život a chce se mi kakat.“
(z Priznani Iluminatu)

Ne, vazne. Definovat lez jako zamlceni casti skutecnosti nebo podani nepresne informace vede ke zjisteni, ze nelhat neni technicky mozne. Coz je patrne ta relativizace, o kterou se mistni amatersky psycholog snazi. Jiste je mnohem komfortnejsi necinit rozdil mezi napr. sefem, ktery poda informace pravdive, ale nekompletni (protoze se omezi jen na to, co podrizeny potrebuje vedet) a sebou samym, ktery plive nepravdive informace do vsech stran.
LEGGY   10:21:25 21.05.2020
NPC [ 09:12:06 21.05.2020 ]: Zamlčení informací není lež.
NPC   10:03:26 21.05.2020
to linkování je fakt peklo, ctrlc je taky špatně, jo?
NPC   10:01:53 21.05.2020
ču*áci. až přečtete hromadu knížek o lhaní, tak prostě taky budete vědět a v které předmluvě jste to četli už si nevzpomenete. Tak je to Craig, ten staví na Ekmanovi a dalších.

https://ctrlv.cz/shots/2020/05/21/tig2.png
IMG:https://ctrlv.cz/shots/2020/05/21/tig2.png
AAHZMANDIUS   09:35:00 21.05.2020
TOFINKA [ 09:31:03 21.05.2020 ]: ne, zřejmě zmydlil dalšího kamelota, sebral mu jeho zásobu Nových prostorů a dovzdělal se ::D
TOFINKA   09:31:03 21.05.2020
NPC [ 09:12:06 21.05.2020 ]: takze ted jsi hlavne psycholog? :)
NPC   09:12:06 21.05.2020
ILWAS [ 18:07:39 20.05.2020 ]: No a zamlčení části pravdy je co - forma lži ... tadá ::D prdelko ::D

A jo, v podstatě je to jak říkáš. Lidi mají tendence sami sebe považovat za normální, zákonadbalé, bezůhonné a hodňoučká a ve skutečnosti jsou to falešní lháři a prospěcháři, kteří v lovu za kořistí neznají bratra. Lii lžou tak moc, až to jiní lidé studijí a dostávají na to mezinárodní granty, načež odjíždějí někam do pralesa studovat mikrovýrazy pigmejů a na základě toho udělají výzkum, na jehož základě zase zlepší kriminalistiku o dekádu. aspoň co se lhaní a mikrovýrazů týká.

"Lhaní, je považováno za základní kámen soudobé společnosti" ... "bez lhaní jako takového by se moderní společnost zhroutila do deseti minut" ... Minaříková, F. Kavka a kdybys to trochu znal, tak asi všichni psychologové na světě ::D
NPC   08:53:20 21.05.2020
LOTT [ 16:48:24 20.05.2020 ]: děláš si legraci? já ti jako zdroj uvedl publikaci doktora který se specializuje na diskutované téma a ty to tu srovnáváš s nějakým článkem bez zdrojů, který pravděpodobně na koleni, sepsala "personalista specialista" z nějakého pochybného českého deníku viz https://cz.linkedin.com/in/ederov%C3%A1-hana-3210906a

to tvoje není laťka, to je blábolení magora
ILWAS   18:07:39 20.05.2020
NPC [ 16:23:39 20.05.2020 ]: prdelko, diskuse se nevede o telefonnich prodejcich (kteri ostatne nemuzou lhat, jen neuvadeji plnou pravdu a snazi se, aby jejich obet dospela k mylnym zaverum), ale o tvem tvrzeni, ze "normalni clovek lze kazde tri minuty" . Coz objektivne neni pravda, dokonce ani pokud zapocitame beznou zdvorilost.

Then again, lidi mivaji tendenci sami sebe povazovat za normalni... Chces-li tim rict, ze ty sam lzes kazde tri minuty, budu mit tendenci ti to verit, prestoze kdyz lhar rekne "ja lzu" , zavani to paradoxem.
LOTT   16:48:24 20.05.2020
NPC [ 16:31:10 20.05.2020 ]: Hele, já jsem tomu věnoval asi 10 sekund a i tak jsem našel o dva zdroje víc, než ty. Laťka je hodně nízko a míček je na tvojí straně hřiště. Snadnější už to mít nemůžeš, pojď do mě.
NPC   16:31:10 20.05.2020
LOTT [ 11:01:08 20.05.2020 ]: A vztah mezi tvým zdrojem http://eurodenik.cz/zivotni-styl/chronicke-lhani--porucha-osobnosti-ktera-dokaze-poradne-zkomplikovat-zivot a lhaním jako takovým o kterém mluvím já, nebo profesor Ekman je kde?

Obecně vidím problém v tom, že svoje "znalosti" zakládáš na eurodeníku a pod. Fakt zkus číst víc specifičtější literaturu.
NPC   16:23:39 20.05.2020
ILWAS [ 11:56:53 20.05.2020 ]: Pokud jsi telefonní prodejce, prodáváš ho*na lidem, který je nepotřebujou. Celá ta taktika prodeje, má svoje pevná pravidla - světe div se - založená na psychologii. Tzn. celý je to vlastně "past" na potenciálního zákazníka.

Tyv*le a kterej lupič zdraví budoucího "klienta" s "dobrý den" a myslí to upřímně? ::D (kromě zesnulého pana Grosse, budižmuzemnělehká.) žádnej.

===

pochopitelně si nemyslím, že každé "dobrý den" je falešné. docela ale začínám lovískovat, jak ve většině toho, co napíšeš, ti zafunguje tohle posunutí reality "ad absurdum". Zajímavé, zajímavé ... :8)
NPC   16:18:31 20.05.2020
LABU [ 11:47:02 20.05.2020 ]: Když dojdou argumenty, nasadíme vulgarismy, teď jsi mě fakt dostal ::I ::D
ILWAS   11:56:53 20.05.2020
NPC [ 08:54:18 20.05.2020 ]: mne docela bavi, ze ve svych 30+ letech mas nastaveny vnimani sveta jak ja v peti. Posledne to bylo ze "prace pro nekoho je otroctvi" a ted, ze "kazde dobry den je lez" .

A vlastne i souhlasim, ze lidi lzou hodne, pokud se budeme bavit o formalni strance veci (popreju dobry den cloveku, u ktereho me nezajima, jestli jeho den bude dobry). Ale normalni clovek, i inteligentni sociopat, zahy pochopi, ze slova mohou nest i jiny vyznam, nez ten doslovny. Souslovi "dobry den" muze v zavislosti na kontextu znamenat i treba "vsiml jsem si vas" , nebo "ted na vas budu mluvit" . Naopak rict o nekom, ze je "negr" muze byt sice objektivne pravda, ale zaroven to nese hanlivy podton, a proto se to obvykle obchazi jinymi vyrazy...

Komunikace "cistou pravdou", nezohlednujici pridruzene vyznamove vrstvy, je znakem toho, ze jsi male dite, opily, nebo blb.

Na druhou stranu obhajovat sve lzi tim, ze " vsichni lzou", protoze tyto vrstvy zohlednuji a jejich slova casto nenesou doslovny vyznam, znamena, ze lzes nejen ostatnim, ale i sam sobe.
PLOSKOLEBEC   11:49:55 20.05.2020
NPC [ 08:51:20 20.05.2020 ]: který stupeň ID ti byl přiznán ? ::)
LABU   11:47:02 20.05.2020
NPC [ 08:51:20 20.05.2020 ]: tyjo. Ty nejsi jen zmetek. Ty jsi jeste k tomu uplne blbej.
LOTT   11:01:08 20.05.2020
NPC [ 08:54:18 20.05.2020 ]: Ok, no. Tady to asi uzavřem.
"Lze chorobné lhaní léčit?
Léčba poruch osobnosti je velmi rozmanitá. Některé poruchy osobnosti jsou dobře léčitelné, jiné hůře a některé nelze vyléčit vůbec. Problematika léčby poruch osobnosti tkví především v tom, že klienti si často svoji odchylku neuvědomují a léčit se nechtějí. Léčba spočívá především v psychoterapii, tedy komunikaci mezi klientem a lékařem."
NPC   08:56:42 20.05.2020
„Všichni ze mě dělají bestii. Já to ale myslel dobře,“

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/zena-zavirala-postizeneho-syna-do-chlivku-40324673
1 / 48

Prodej a vykup aut