Online 170 uživatelů Přihlášení | Registrace | Zaslat heslo | Prohlížení bez přihlášení

 

BELEG.MYTH.NPC - Apocalyptic MYTHBusters. [ ID: 24588 ] - [ Zábava / Ostatní ]
1 / 27
Mini Home

Motto týdne:
"Sociopat já například jsem, ale to neznamená, že když jsem to zjistil, tak jsem to nijak nezapracoval. Tzn. pár lidí jsem okradl a zmanipuloval, ale ve výsledku mě to mrzí a tak nějak už to nedělám. Jo, umím to a je to moje superschopnost, ale dělám to? Nedělám."


60000666-2285413401479597-5095388821600600064-n-1

BELEG's LIFE aneb PŘÍBĚH VELIKÁNA VE STRUČNÝCH BODECH:
- už nešuká Wenai
- nešuká také sestru Wenai
- Pokud Wenai nevezme, že Beleg ošukal její sestru, tak LABU "půjde do krve"
- Beleg se bude stěhovat do Prahy a bude mít už zase větší plat
- Zhrzený otec zprzněné finské nezletilé dcery vyhackoval Beležovi účet na HL.
- Za hacking může Shodain a Belež ho vyzívá na pěsti. To bude docela nuda.
- Dvorní kašpárek Žužlík se pořád ještě nedostal k tomu zívání. Je to fakt nuda.
- Beležužlík vyznává Hunterkillerovi lásku. Už od dubna.
- Beleg hodlá emigrovat do Barcelony - kde bude mít opět vyšší plat
- Anální speleolog Beleže plánuje osouložit ID Anex
- Beleg dostal pres hubu
- Beleg má práci jako velký technik Telecomu a slibuje odstřihnout Isilmequendi Internet
- Beleg byl odstřihnut od možnosti odstřihnout Isilmequende internet Telecomem.
- Beleg má novou práci, kde mu dají "14k,5týdnu+3dny dov,13.plat,po-pa,1xměsíc 1 den z víkendu(volno v týdnu),až30%premie"
- Beleg plánuje rozvrat české politické scény tím, že vstoupil do ČSSD. Největší ambicí tohoto mladého a "nadějného" sociálního demokrata je potkat naživo pana Topolánka a říct mu naživo co si o něm myslí.
- Beleg ejakuloval Isilmeneque na oblicej i do pusy, pri soulozeni ji bil, analni sex ji delal jen obcas, nebot to moc rada nema.
- Beleg byl nucen pozorovat Ivett, kterak po rozchodu souloží 22letého neuhrovatého jinocha a nemohl se kvůli tomu dostat z bytu.
- Beleg je alternativně alternativní. Neučil se anglicky, ale kdekoli se domluví o politice, počasí, hospodě... Na gramatiku sere. A plete si ironii s žehlením.
- Beleg napsal Shodainovi manifest. A prohlašuje, že už jsem nikdy nebude chodit, což opět není pravda.
- Ilicz prý pomlouvá Belega a ten se těší až ho potká. Asi mu začne zívat na pěsti.
- Beleg rozprodává majetek Mahenova divadla. Je to fakt, o kterém se nesmí psát, protože je to -dle jeho slov- pomluva. Byť to na HL osobně inzeroval.
- Beleg chodil s Zelvoumedonosnou a osobní informace by rád vyměnil za Shodainovo sesazení
- Beleg sepsal seznam ID, která chce ošukat: Ivett,Isilmequendi, Blikajici-spasitel, Hahahatosemja, Norsk,Anck, Adolfova sestra, Marja, Ringeriel, Arwy, Shadow a Terezz.  Všechny ostatní, kdo seznam nenapsali, považuje za méněcenné.
- Beleg pokračuje ve spanilé jízdě a chce ošukat nějakou děwku z HK. Už jí psal do pošty.
- Beleg pojede do Nepálu. Naučí se za 18 měsíců tibetštinu, našetří si 200.000 Kč a bude tam půl roku brát drogy někde v horách.
- Beleg ukazuje prstem: "..co meleš, vořechu, co si nechává vylizovat kundu od psa.." Kdo je vořech? Čí je ten pes? Jedná se o snovou fantazii ovlivněnou konzumací drog? A co na to Jan Tleskač?
- Beleg napraskal isil ze si nechava od sveho psa rasy husky lizat genital, tato informace rozrusila Armadu a Marcella
- nejlepší Belegův kámoš a obchodní partner milionového dobrodružství ve francouském sociálním systému Fragor se probral z rauše a nyní Belegovi vyhrožuje smrtí...
- Beleg shání bydlení a myslí si, že ho dostane bez kauce
- Beleg zacina podnikat v oboru realit, a do deseti let bude milionarem
- Beleg bude milionar, Tofka pujde do naha, Rommie dostane do drzky, Tomooo si da s Melinem doutnik a neco dobreho k piti a Meldon si muze rikat co chce, protoze tohle je internet.
- Sociální demokrat Beleg organizuje demonstraci proti ČSSD na FB. Diví se, proč na něj všichni serou.
- Milionář Beleg dal kopačky Ivett a shání peníze na jídlo.
- Beleg se stal řadovým zaměstnancem společnosti HomeCredit, píše si mejly s panem předsedou Paroubkem a po večerech bije Merynku.
- Do Nového roku lépe a radostněji. Beleg je opět nezadaný.
- Beleg z důvodů vyššího principu mravního udal nejmenovanou nezaměstnanou paní ZZ, že bydlí chodí s panem XX a přitom šuká pana YY.
- Beleg na fejsbůku odhalil, že Vertol šukal Ivett v době, kdy chodil s Isilmequende a že ten tejden nebyl ani zdaleka jedinej, kdo si v její škvírce smočil. Kruh se uzavírá.
- Beleg se stal mediální hvězdou, nesouhlasí vsak s citací svych myšlenek.
- Nejen Kuky, ale i Beleg se vrací. Opět souloží Zelvumedonosnou, odstěhoval se na vesnici, pracuje v oboru(hulí) a má se líp než všichni tady dohromady. A vůbec se nenudí.
- Beleg nakopl Zelvumedonosnou do úsměvu, zničil si přitom boty a proto teď nikoho nehledá.
- Belegovo resumé:"...jsem dominantní egoistickej sadista"
- Beleg vyjádřil svoje antipatie vůči fekálním sexuálním praktikám. Důvod jeho rozchodu budiž tímto považován za objasněný.
- Beleg aka NPC postupuje do dalšího levelu soutěže Nechte si rozbít hubu. V tomto kole se utká s tajemným paladinem lvl 80 skrývajícím se pod přezdívkou LABU. Bude mít Beleg na mikině vyseknuté písmeno L?
- Nejen historie se pohybuje v kruzích, Beleg opět šuká Wenai. Jak je na tom její sestra doposud není známo.
- Všechny ovce v republice by měly vyhledat odbornou pomoc nového bankovního guru Belega. Nebo budou ošukány.
- Beleg bojuje proti cenzuře internetu a se slovy "Já se cenzury internetu nebojím, protože v jižní Ugandě ACTA platit nebude. Já se tam připojit umím. Co vy zasraný ovce, co umíte vy?" vyráží na zteč.
- Beleg se okusoval s Marcellem - ten po návratu do Prahy zjišťuje, že ho Žužla nyní nesnáší
- Beleg vyplachl barbaří sperma z Lumenn a ted jí dle jeho vlastnich slov bije do obličeje, dělá z ní děvku a učí polykat. Před ním ji chtěl ojet Marduk, ale neuspěl, patrně byl příliš čistý.
- Beleg zkusil podnikat v oboru gastronomie - otevřel si bar. Avšak jelikož všechen chlast vypil on sám, bar nějak nevynášel, a tak je opět nezaměstnaný.
- Beleg donutil Lúmen rozejít se s Mamutem, za což se jí odvděčil dvouměsíčním ponižováním, zmrzačením kocoura a výpraskem. Za toto si naúčtoval 6000 Kč.
- Po několika týdnech rozchodu, pošpinění po internetech, ztrátě iluzí a obdržení další výplaty se Lúmenn vrátila k Belegovi. Story pokračuje, zůstaňte na příjmu!
- Beleg se stal internetovým obersturmführerem a odteď budou všichni sdílet všem všechno. Sám začal s Lúmen, kterou našéroval svým spolustraníkům, u čehož odpálil Ričiho notebook.
- Belegova reinstalace Ričiho noutbůku skončila přesně dle hesla: Transparentnost - Otevřenost - Pirátství. Notebook prý vyhořel a není co vracet, Riči je otevřeně ignorován a Beleg si vesele stahuje porno.
- Vánoční nálada se podepsala i na Belegovi, jenž věnoval svých celých 7 Kč na dobročinnost (mínus poplatek za převod) a rozhodl se z trvalého bydliště na Magistrátu města Brna odstěhovat do Prahy na poslaneckou ubytovnu.
- Stručné shrnutí Beležovy politické kariéry: "Tři členky zhmoždil, dvě oplodnil a jednu zesměšnil." Zamáčkněte slzu, Belegova zářící hvězda právě zapadá, Pirátům porostou preference.
- "Kdož jsi bez viny, hoď po Lúmenn jablkem," pravil Beleže a konal. Jakmile popadla dech, podala trestní oznámení, načež dostala jedno zpátky. I tak vypadají rozchody celebrit.
- Beleg s Lumenn společně rozvrací volby do RV Pirátů partnerskou hadkou o kocoura. Většina věští Belegovi rychlý konec, jen Marcello v něj věří. Popravdě, úrovně "Rath" Beleg ještě nedosahl.
- Ticho před bouří právě skončilo a zvedá se čerstvý vítr. Le Beleg, pán mnoha titulů a nemnoha schopností se obul do své alma mater, že zadarmo jim vola dělat nebude. Vzali mu za to právo mazat nepohodlné komentáře.
- Lúmenn v primácké soutěži: "Udělejme ze sebe vola" vyhrála 60.000 kocourkovských kreditů. Beleg nezaváhal. "Přestože mi Lumenn ublizila nejvic v zivote, vcera jsme se videli a bylo nam hezky". Asi mu koupila piko.
- Beleg se rozhodl stát se předsedou Pirátů v Jihomoravském kraji, a v 55 letech kandidovat na prezidenta. Tento jeho plán o 24 hodin později zhatily volby předsedy. Nicméně volby byly "nepirátské" a tak Beleg rezignoval.
- O dalších 24 hodin později Beleg odrezignoval. Krysa stále ještě neopouští loď.
- Zhrzený jihomoravský skoropředseda Le Beleg poslal Lúmenn SMS, kde ji osočil ze svého neúspěchu a mimojiné jí slibuje kastraci a že s ní bude hrát šachy. Nebo tak nějak. Dostal za to one-way ticket ke kontrolní komisi. Bude se vylučovat?
- Beleg definitně rezignoval na členství v Pirátské straně kvůli zlodějům v Jihomoravském kraji. (pozn. Nemyslel tím sebe.) Přesto stále pracuje na legalizaci drog jako registrovaný příznivec.
- Belegovo PR nabírá obrátky - nabízí boj za legalizaci drog výměnou za potravinovou pomoc. A jde si žádat o další sociální dávky.
- Beleg si zřejmě vzal něco opravdu tvrdýho, protože vyhrožuje schůzi Jmk petardovým útokem a angažováním ukrošů. (Ukroš - maďarský výraz pro straška pavího).
- Beleg okradl bitcoinovou banku. Ok. Chtěl ty peníze vrazit do kampaně. Ok. Bitcash.cz byla vykradena 11.11., volby se konaly 25.10. Ok?
- Beleg ukradl bambitku v hodnotě 100,- Kč, ale to je přeci v pořádku, protože je to správný pirát a navíc ji pirátské straně věnoval jako dar.
- Beleg, nemaje přístřeší, začal squatovat po známých, načež osvobodil hned 3 notebooky zaráz
- Belegův zlodějský coming out, exkluzivně zde na HL! Jeho upřímné přiznání a "omluva", je k vidění ZDE, ZDE, ZDE! I když ona to vlastně není omluva, protože Lumenn je stále piča a Slavnar kokot.
- NPC aka Beleže rezolutně prohlásil, že na nás sere a nic nenapíše, dokud ty lži píčy Vavrouchový budou viset na MiHo. Následující příspěvek Mistra se zjevil až za 55 sekund!
- "Nevidím rozdíl mezi tím každý den fetovat pervitin a tím, každý den v Šutru pít pivo. Když jsem fetoval, byl jsem sfetován cca 5 dní v týdnu. Když jsem s dřevárníky chlastal v Šutru, byla intenzita tatáž."  "Co vás kurva vede k tomu, že vaše nicotný vesmíry sahaj tomu mímu třeba jen po kolena?"  © Beleg 2014
- Belechovi nichdo nesežral jeho "omluvu", a proto mu v sobotu zavolali z nemocnice, že je hrdým vlastníkem "mnochočentýho myelomu". Ku škodě i radosti většiny to vypadá, že Belech bude Osudem konečně vyautován. Pokud zase nekecal.
- Zvěrozvěst Belech dostal od Shodaina nabídku na vydání knihy pamětí. Řekl si o 60kKč předem, takže lidstvo zůstane o Evangelieum sv. Belecha pravděpodobně ochuzeno. A to už Melin vyrobil přebaly na celou budoucí edici: ZDE, ZDE, ZDE!
- Beleže bydlí ve třípatrovým RD: dvě kuchyně, dvě koupelny, zahrada, anglickej trávník, domácí kino 7.1 ve dřevě, plastový vokna, plovoucí podlaha, myčka, sklokeramický varný desky, pěstuje na zahradě bazalku, mátu, tymián a podobný. No řekněte, kdo z vás to má, soudruzi?
- Beleg se po dlouhé odmlce opět zjevil na internetech. Angažuje se pod křídly Matěje Hollana v přetváření Brna na feťácký ráj a má vážné výhrady vůči bývalým spolustraníkům, kteří nedostatečně pracují na legalizování smažby pro všechny.
- Beleg zjistil, že boj za svobodu elektroniky je činnost veskrze nevděčná, neboť za liberalizaci notebooků údajně vyfasoval podmínku.
- Belegův poslední milostný vztah trval cca šest hodin. Poté šel Beleg z trenek ven a nyní-již-zhrzená-ex-milenka u něj diagnostikovala erektilní dysfunkci. Dle Belega problémem není zplihlý úd, ale nedostatek perníku. 
- Stupňující se fatální selhávky Belegova poševního trýznitele potvrdila i Lúmenn, čímž srovnala skóre za nakoplýho kocoura. Co přijde za jablko? 
- Beleg si z turbovztahu odnesl krom trpkého ponaučení i část majetku NintendoCorePrincess. Hojí si tím ego i fakt, že mu nedala 5 géček Merydžejn. Nintendokórová následně pohnala Beleže ku zodpovednosti na FB  Pirátské strany, kde si zároveň udělala i reklamu na svou osiřelou vagínu. I takto končí rozchody celebrit.
- Milostný básník Marcello lituje hořkého osudu Beleže a hodlá pro něj otestovat možnost přiznání invalidního důchodu. Navrhne Melin, pracovník ve farmaceutickém odvětví, Belegovi slevu na Cialis? A půjčí mu Jan Tleskač kolo, aby si konečně zajezdil?
- Jednoho krásného večera se Belezbub zjevil v undergroundovém podniku brněnského dřevárnictva. Nikdo se s ním moc nebavil, načež málem dostal přes hubu, když začal vyžadovat pozornost dotýkáním se místních ochmelků.
- Belech změnil dýlera a dal se na spirituálno. Poslední záchvěv jeho literárního střeva naleznete ve fromě těžce stravitelného obrázku na zdejším MiHo.
- Beležebub byl na vizitě v brněnské hospodě, kde se velmi přátelil s obstarožním dřevárníkem Murdocem. Na oplátku mu nechal na účtu několik piv a zdrhl. #JakoZamlada
- Leprózní čert byl spatřen ve wargamingové herně BlackOil v Krně. Nemaje na pivo, seděl na suchu a osamocen. Zlí jazykové tvrdí, že po jeho odchodu chyběly několika Imperiálům rotomeče.

TAK ŠEL ČAS V ROCE 2019
- Belež najel na high society mode: utrativ mrzký peníz za pivo a burgera, stěžuje si, že se k němu obsluha nechová uctivě. Též požaduje konzultaci s majitelem, kteréhož oblažil svým telefonním číslem: 60388517
- Aby zacelil finanční trhlinu po návštěvě pohostinství, rozhodl se pronajímat část svého bytu. Jeho spolubydlící Eva Kočková byla nejprve šťastná, leč o dva měsíce později poněkud smutná. Stats modified: Notebook -1, Apple +3
- Beleží touha po moci, uznání a piku se vyústila v jeho vstup do ANO, bude líp. Citujeme: "Náhodou angažmá ve straně jednoho hlasu bylo skvělé a nakonec mi vyneslo osobní pozvání od Babiška na Čapák, takže za mě <3 super zkušenost :)"
- Koukali jsme na volné pozice a na Čapáku aktuálně hledají akorát kolegu/kolegyni na pozici kuchař/kuchařka. Bude Belež vařit piko pro Bureše? Rozjede v Agrofertu novou divizi? Stane se milionářem a koupí Hofyland? Samé otázky!
- Beleg se zúčastnil natáčení Nebezpečných vztahů. Za angažmá a srdceryvný projev obdržel pohlazení od Soukupa a pytlík s krystalky. Jelikož nikdo nehodlá sponzorovat TV Barrandov, čekáme, až se to objeví na TyTrubce. Stay tuned!

2020 A DOBA PIKORONAVIROVÁ
- Beleže se rozhodl v rámci sinusoidy odhodit image čuráka a stal se proto altruistou. Boj za lepší svět a občanskou sounáležitost zahájil tím, že se slovy "Já konflikty nevyhledávám, ale ani před nima nezavírám oči. " inzultoval asertivního kamelota místního brněnského plátku.
- "jsem víc ten frajer s mečem, sedící v krčmě a píchající děvčata, kterýho když něco nasere, tak to vyřeší a chlastá dál"  - tak pravil ukrutor Beleg, jehož poslední veřejný pokus něco vyřešit skončil výsměchem a pomočenými zády
- Belegova výchovná estráda kamelota skončila v přestupkovém řízení pokutou pětikilo pro vychovatele, což přesně sedí na částku, za kterou prodával muž svou partnerku ze článku, který Beleg sdílel s komentářem, že to nemůže dělat každý
- Beleg má tak svkělé vazby na policii, kterou učil lovit drogy ze Silk road, že ho zvou na pohřby důstojníků protidrogové policie a pak následný záznam prodávají České televizi jako materiál do seriálů

BELECH V ROCE 2021
- pokud si zajdete na brněnské koupaliště Riviéra, můžete u stánku Baru, který neexistuje, zažít ten neobvyklý pocit, kdy kolem vás bude Beleg skákat a nosit vám pití. Nabídka je časově omezena do doby, než ho vyhodí ;)

VÁLEČNÝ ROK 2022 VERSUS BELEŽE
- na začátek pár výtoků z pera mistrova: "Akorát bych uvedl na pravou míru pár faktů. Nejsem blázen, jsem psychopat" "...všechny ty internetové siláky hlásím Policii ČR" "Nosím sebou střelnou zbraň"
- Našemu pikolordovi a podnikateli v bytové oblasti asi došel keš a tak se rozhodl infilltrovat velkou IT korporaci za účelem otevření dolu na těžbu cizích notebooků. Nicméně i pozice "něco jako sekretářka" se ukázala být nad jeho síly a na vrátnici zrovna nenabírali. Tisíce notebooků si právě oddechly.
                                                                                   
OBRAZY ZE ŽIVOTA MISTRA:
|| 001-The Pirate Reborn (Melin) || 002-The Cruel Reward (Melin) || 003-Furious and Dangerous (Shodain) || 004-Run, Baby, Run (Melin) || 005-Omnipotent Mary Jane (Kodo) || 006-Cancel the Cancer (Shodain) ||  007-I am so sorry (Kodo) ||  008-Superhero (Jak32) ||  009-Ritaline story (Shodain) ||  010-Bills Bitchin' (Melin) || 011-Troubleshooter (Kodo) || 012-Unwordly Help (Melin) || 013-Railroad Tycoon (Kodo) || 014-150! (Melin)  || 015-Business plan (Shodain)  || 016-True Fact (Kodo)  || 017-The Conspiracy (Slavnar)  || 018-That German Guy (Kodo)
SHODAIN   13:12:38 08.09.2023
MELDON [ 12:47:32 08.09.2023 ]: a nebo do prdele. :15) :10)
MELDON   12:47:32 08.09.2023
SHODAIN [ 12:20:03 08.09.2023 ]: to by s tím měl jít na čoiku, když si to už zlegalizoval..
SHODAIN   12:20:03 08.09.2023
MELDON [ 11:15:42 08.09.2023 ]: já nikdy neochotničil. Tak nvm. Asi změnil dýlera a nějak mu to nesedlo
MELDON   11:15:42 08.09.2023
SHODAIN [ 10:39:40 08.09.2023 ]: no a ochotničíš teda?
SHODAIN   10:39:40 08.09.2023
Prátelé, kamarádi, návštěvníci, bratři a sestry v Kristu! Mistr shlédl na mne, nehodného a napsal mi zprávu!

út 8:37
Michal Wagner
Zdar nulo
tak em tu trávu zlegalizoval. co ty, furt hraješ ochotnický divadlo?

Načež mne požádal o přátelství!
Této nabídky jsem ale nevyužil, neboť nejsem hoden jeho přízně a taktéž si nejsem jistý, zda nemám na profilu fotky nějakých notebooků. Zaujala mne ovšem jedna věc - V ČR je marihuana legální? Od kdy? A pokud nikoli, co tedy Belež legalizoval? Samé otázky!
Krásný pátek!
MARCELLO   08:56:15 04.09.2023
MELDON [ 15:33:06 01.09.2023 ]: ke mne se Beleg choval velmi pekne a slusne, vzdycky se mne zeptal, jestli muze na mne objednat dalsi plati panaku a pak se se mnou polibil po francouzku. Ja s nim problem nemam, dokonce kdyz ho na ulici kopal nejaky mlady muz, tak jsem s tim mladym muzem zacal komunikovat a on do Belega prestal kopat :-) protoze si myslel, ze ho budu branit
VELKYZLYVLK   16:30:22 01.09.2023
YOSSARIANEQ [ 13:27:40 01.09.2023 ]:  MELDON [ 15:33:06 01.09.2023 ]: pánové, to to nemůžete trochu rozepsat pro nás novější?
MELDON   15:33:06 01.09.2023
MARCELLO [ 13:29:57 01.09.2023 ]: mentální problémy a připosranost lidí, kteří mu nedali dostatečně tvrdé mantinely chování. Zde bych vzpomenul naTom000, který to naopak decentně leč důrazně udělal poměrně bryskně.
NICKNAME   13:51:56 01.09.2023
MARCELLO [ 13:29:57 01.09.2023 ]: Nemá Beleg spadeno na invalidní důchod od státu a tučný odškodný od agresora?
MARCELLO   13:29:57 01.09.2023
YOSSARIANEQ [ 13:27:40 01.09.2023 ]: dekuji za upresneni .... vi se tedy, kde se bere ta internetova drsnost a az chuliganska rvavost tohoto exemplare?
YOSSARIANEQ   13:27:40 01.09.2023
MARCELLO [ 13:08:27 01.09.2023 ]: byl jsem svedkem toho, jak belega v rozjezdu ztloukl geront o holich tak, ze beleg lezel na zemi xichtem v gyrosu a plakal. z tech 45kg jeste neco uber.
MARCELLO   13:08:27 01.09.2023
PERMONICK [ 16:47:40 31.08.2023 ]: ja fakt nechci byt drzy, ale Beleg ma sanci vyhrat rvacku pouze v pripade, ze jeho souper bude mit cca 45 kg a nebude mit nohy. Nechapu tedy kam tato eskalace smeruje :-(
MELDON   01:18:29 01.09.2023
PERMONICK [ 16:47:40 31.08.2023 ]: tak je fakt, že s mlácením ženskejch má jednak Beleg zkušenosti a druhak by mohl sloužit jako slušné rozehřátí. Ty východní ludry bývaj na konflikty dobře stavěné.
PERMONICK   16:47:40 31.08.2023
Mistr má nejspíš nový podnikatelský záměr, bude poskytovat edukační workshopy. :2)

IMG:https://gcdnb.pbrd.co/images/m1Lzmge7zonZ.png?o=1
MARCELLO   12:55:00 30.08.2023
MELDON [ 12:41:57 30.08.2023 ]: takovy obtloustly drednik, ktery larpuje jako prebornik kravmagy.
MELDON   12:41:57 30.08.2023
To je ten mediální pan Krav-maga?
MARCELLO   10:55:21 30.08.2023
VELKYZLYVLK [ 10:41:44 30.08.2023 ]: jsem z toho taky nadseny :-))) brnenska fetka vs prazsky- musodo podvodnik s dredama! Ne kazdy den mame na hofale takove posviceni
VELKYZLYVLK   10:41:44 30.08.2023
Whoa, to je crossover snů!
MARCELLO   08:17:40 30.08.2023
MARDUK [ 18:14:21 29.08.2023 ]: to je ten drednik co chodi po praze a tvrdi ze se umi prat :-)))
MARDUK   18:14:21 29.08.2023
Skret uz dlouho nepodaval TO a ma zjevne abstak :))

IMG:https://i.ibb.co/fnB3JZc/Screenshot-2023-08-29-at-18-13-03-2-Facebook.png
https://i.ibb.co/fnB3JZc/Screenshot-2023-08-29-at-18-13-03-2-Facebook.png
1 / 27