Online 128 uživatelů Přihlášení | Registrace | Zaslat heslo | Prohlížení bez přihlášení

 

MoveCon - con zaměřený na tanec a další pohybové aktivity [ ID: 30138 ] - [ Sport / Tance a bojová umění ]
1 / 5
Mini Home

MoveCon 2010


Jedná se o programovou linii na Festivalu fantazie, která je zaměřená na pohybové aktivity. V rámci MoveConu budeme tančit, bojovat, meditovat, cvičit a hrát si. Přidejte se k nám a obohaťte své zájmy o nové koníčky a pohybové aktivity!

MoveCon bude i na PragoFFestu 2011 v Praze od 4. do 6. 2. 2011.

http://www.movecon.wz.cz/
DRAK   04:28:37 02.06.2014
Pozvánka – MoveCon na Festivalu Fantazie 2014

Přijďte se přesvědčit o tom, že festival určený pro příznivce fantazy není jen o hraní počítačových a deskových her, o čtení a seriálech, o filmech nebo o hororu. Přijďte se něco naučit. Vyzkoušet si něco nového a napínavého na vlastní kůži. Přijeďte se hýbat.

Pohybová linie MoveCon  Festivalu Fantazie přináší akční zábavu, aktivní pohyb s romantikou při šermu, bartitsu - viktoriánskou pouliční sebeobranu, která zábavnou formou předává praktickou schopnost obrany života a blízkých. A když už se budete hýbat, proč nezapojit i Vaše děti? Pro ně je připraveno hraní na šerm bezpečnou formou s bofry (speciálními realistickými pěnovými meči).

A protože život není jen o boji, co přidat trochu elegance a smyslnosti? Přijeďte si vyzkoušet i tanec.
Uvidíme se na Festivalu Fantazie v Chotěboři, který začíná 27.6. a končí 6.7. 2014 a Dům rytířských ctností na něm nemůže za žádných okolností chybět.


Festival Fantazie: http://www.festivalfantazie.cz/

MoveCon: http://movecon.wz.cz/

Dům rytířských ctností: http://www.drcbrno.cz/
ENTONY   01:26:30 16.09.2013
Ahoj,
Na stránkách Fantazeenu jsme spustili kalendář conu.:
http://www.fantazeen.bluefile.cz/?page_id=2621
Kalendář je plně i zpětně editovatelný zadavatelem akce.
Přičemž k samotnému zadání akce stačí plus mínus 30-40 sekund včetně registrace do kalendáře.
Organizátory conů bychom si dovolili poprosit o podporu formou vložení vaší akce do kalendáře.

Majitele stránek bychom si dovolil poprosit o podporu formou vložení některého z bannerů odkazujícího na kalendář. Všechny naleznete zde:http://www.fantazeen.bluefile.cz/?p=2665
A samozřejmě případným článkem o kalendáři bychom také nepohrdli :-D

Samozřejmě na oplátku umístíme váš banner pod kalendář pokud nám jej pošlete :-)

Díky za pomoc, myslíme si že takový kalendář docela schází nám všem?
Vždy jsme měli problémy dozvědět se, kdy kde se co pořádá, nač bychom chtěli jet, a myslím, že nejsme sami.
Tohle je pokus stávající situaci napravit.

Díky za pozornost a zatím ahoj.
Za Fantazeen:
Entony..-,
DRAK   04:42:05 17.06.2013
Pozvánka - Akce o pohybu, pohyb na akci to je MoveCon součást Festivalu Fantazie 2013

Bezpečná akční zábava Není nad smysluplný pohyb a co teprve, když smyslem pohybu je smyslnost. Nu a kdo není příznivcem tance, jistě uvítá boj, koneckonců život je o lásce nebo boji, popřípadě obojím.
MoveCon je speciální sekcí velkolepé akce Festival fantazie (28. 6. - 7. 7. 2013). Celý den, v sále i v přírodě, hrneme na vás zážitky. Z deskové hry přímo do živé bitvy. Můžete se chopit skřetího tesáku či elfí čepele a hlava nehlava kynožit své přátele, pardon, protivníky. A skutečně co to dá, neboť jsme letos mimo filmařských zbraní přivezli bofry - úžasné měkčené mečáky z Norska a Německa (ne nejsou to ty plandavé, krásně drží tvar a ostří).
Steampunk, pára syčí a zločinec kvičí. Proč? Protože mu právě nasazujete chvat Bartitsu, bojového umění z dob Sherlocka Holmese. Tyto kurzy v ČR zcela jedinečné, nabídneme v pestré kombinaci, box, jiu-jitsu, savat a boj vycházkovou holí. Proti noži i s nožem si otestujeme státi.
A protože jsme součástí týdenního festivalu, nacpaného scifi filmy, fantasy přednáškami a naopak, také hrami deskovými i na tajemných strojích provozovanými, proto vám nabídneme i některá tajemství dobrého hraní rolí. Jak umřít po zásahu fireballem? Jak ho vlastně hodit? A bolí umírání po doušku jedu?
Nebudu ani říkat, kolik zlatých medailí a cen drží instruktoři, ovšem ženská, co vám stylem kudlanky vyrazí dech, no zrovna ta, povede výuku a přednášky o čínském světě bojových umění. Těšte se také na skvělá uvolňovací cvičení a dýchejte se mnou a dýchejte a...
A dost, zkrátka přijet musíte, jen se rozhodněte kdy, nejlépe 1. 7. 2013 dorazte do Chotěboře, ubytujte se v desítce bydlí (od slova dobré bydlo) a neodjíždějte dříve než 7. 7., kdy se s vámi rozloučíme pokřikem - hurá pohyb, hurá zábava, hurá MoveCon.

Festival Fantazie: http://www.festivalfantazie.cz/
MoveCon: http://movecon.wz.cz/
Dům rytířských ctností: http://www.drcbrno.cz/
DRAK   04:59:06 02.01.2013
Pozvánka - Akce o pohybu, pohyb na akci to je MoveCon součást PragoFFestu 2013.

Pohyb, setkávání. Vylučují se nebo naopak umí koexistovat či se přímo doplňovat? PragoFFest v Praze Háje (31. 1. – 3. 2.) navštíví stovky lidí, přijedou za filmy, hrami a vším, co je protknuté dobrodružstvím, ať se jedná o světy fantasy nebo sci-fi, či seriály z hororového prostředí. To je setkávání, ale musí se odehrávat jen vsedě, při sledování filmů a hraní her?
Co je ale největším dobrodružstvím? Prožít něco napínavého na vlastní kůži. Vzrušujícím zážitkem se může stát vášnivý tanec anebo první krůčky v bojovém umění.

A to přesně nabízí MoveCon! Pohybová linie PragoFFestu není jen o pohybu, je o všem co se dá s pohybem spojit. Dům rytířských ctností připravil pro MoveCon samé nové pořady (a mimo jiné přivezeme opět desítky zbraní)!
Mimo teorie opět nabízí MoveCon praktickou dílnu (workshop).
Co vám ještě mohu slíbit? Nu, jako lektor Domu rytířských ctností výše uvedené a pár dalších přednášek a bojových ateliérů navíc. Jako součást party super lidí pořádajících MoveCon, tuto linii PragoFFestu, ještě něco navíc: Taneční dílny od břišního tance po vášnivé tango, zápasení a hravé rozcvičky s fakt pořádným učitelem, kejklířské a divadelní dovednosti předávané talentovanými a čirou náhodou i krásnými lektorkami… zkrátka co víc říct než přijďte a uvidíte, pardon vlastním tělem to potěšení pohybu vyzkoušíte.
DRAK   01:51:15 30.05.2012
Pozvánka - Akce o pohybu, pohyb na akci to je MoveCon součást Festivalu Fantazie

Pohyb, setkávání. Vylučují se nebo naopak umí koexistovat či se přímo doplňovat? Festival Fantazie v Chotěboři (29. 6. – 8. 7.) navštíví tisíce lidí, přijedou za filmy, hrami a vším, co je protknuté dobrodružstvím, ať se jedná o světy fantasy nebo sci-fi, či seriály z hororového prostředí. To je setkávání, ale musí se odehrávat jen vsedě, při sledování filmů a hraní her?
Co je ale největším dobrodružstvím? Prožít něco napínavého na vlastní kůži. Vzrušujícím zážitkem se může stát vášnivý tanec, první krůčky v bojovém umění anebo tak, na první pohled, jednoduchá věc jako je ranní rozcvička.

A to přesně nabízí MovCon! Pohybová linie Festivalu Fantazie není jen o pohybu, je o všem co se dá s pohybem spojit, o teorii boje je přednáška Renesanční mistři šermu, pokud je lákavější uchopit do ruky zbraň a postavit se soupeři je zde linie workshopů, například Šavle není meč, o to větší bžunda, již dle názvu šermířská dílna spojená s legrací i uměním boje. A Dům rytířských ctností připravil pro MoveCon mnohem více, samé nové pořady (a mimo jiné přivezeme opět desítky funkčních zbraní)!
Boj čili fight není výsadou válečníků, křehké dívenky v nádherných kostýmech jsou éterické zástupkyně stylu anime. Hrají divadlo o postavách, které ztvárňují, takzvaný Cosplay. Součástí každého dramatu je i konflikt a už tu máme další nabídku MoveConu. První ucelená série určená milovníkům scénického ztvárnění oblíbených postav – Cosfight, aneb jak sestavit bojovou scénu pro anime (také pro divadlo, film, LARP). Mimo teorie opět nabízí MoveCon praktickou dílnu a fakt, že na Animefestu tento pořad navštívilo přes sto lidí, říká, přijďte včas, dokud jsou zbraně na půjčení.
Co vám ještě mohu slíbit? Nu, jako lektor Domu rytířských ctností výše uvedené a pár dalších přednášek a bojových ateliérů navíc. Jako součást party super lidí pořádajících MoveCon, tuto linii Festivalu Fantazie, ještě něco navíc: Taneční dílny od břišního tance po vášnivé tango, čínské meditační a bojové umění předávané úžasnou lektorkou (zlatou medailí se nechlubí, ale my víme své), zápasení a hravé rozcvičky s fakt pořádným učitelem, kejklířské a divadelní dovednosti předávané talentovanými a čirou náhodou i krásnými lektorkami… zkrátka co víc říct než přijďte a uvidíte, pardon vlastním tělem to potěšení pohybu vyzkoušíte.
MORGAIN   08:18:03 24.06.2011
KATEALMSTOM [ 23:03:25 23.06.2011 ]: Ahoj, jedině sama Raila.
CLAIREWOF   23:03:25 23.06.2011
Aoč, prosím není někde (nebo nemáte někdo) video záznam z přednášky Muzikálový tanec od Raily?
MORGAIN   10:20:44 09.01.2011
Na web byl doplněn program pro MoveCon na PragoFFestu 2011:
http://www.movecon.wz.cz/program_PGF2011.pdf

A konečně i fotky z MoveConu 2010 v galerii:
http://picasaweb.google.com/movecon/MoveCon2010#
A ke stažení jednotlivé balíky na:
http://www.movecon.wz.cz/galerie.html
MORGAIN   19:10:33 01.08.2010
VEVE [ 22:28:41 23.07.2010 ]: No na nyxu je klub organizační, ale asi ti do něj klidně taky hodim přístup ::). Hoď si mě tam do přátel, jinak to nejde...

Nejsem si jistá, zda obecný veřejný klub by měl význam, tady se toho taky moc neděje...ale vítám na to názory ::)
VEVE   22:28:41 23.07.2010
MORGAIN [ 08:39:57 13.07.2010 ]:  a co ten klub na nyxu?? bude?
MAMILENKE   08:48:58 21.07.2010
MAMILENKE [ 15:18:53 10.06.2010 ]: ještě tak dva nebo tři! ::)
MORGAIN   08:39:57 13.07.2010
TASSELHOFF [ 18:39:12 12.07.2010 ]: jsem ráda, že se ti u nás líbilo. Maila na Railu ti hédím do pošty.
TASSELHOFF   18:39:12 12.07.2010
hoj tož byl sem letos na poprvé v chotěboři.A trochu náhodou jsem si v programu vybral i jeden kousek z moveconu.:6)  bylo taneční divadlo 100krát jinak po vedením Jany Reily Suché..No v okamžiku kdy nám řekla,že si máme sundat boty jsem byl trochu v šoku.Ale co nechal sem se ukecat.Tančení bylo super.Jana nás pak nakonci všechny pobízela,že máme tančit.Prý jí máme na maila a poradí nám kde to v praze pujde .Tak sem si to nechal běhat hlavou a řekl jsem si že bych to rekreačně bych o to měl zájem...jen problém...nemůžu sehnat ten mailík .Tož mohli by jste poradit?:) bud s kontaktem na ní či s tím kam v praze? .......díky:)
MAMILENKE   15:18:53 10.06.2010
Taneční soustředění!
V létě od 1. do 14. srpna pořádáme taneční soustředění pro členky našeho souboru (dívky asi od 10 do 20 let), ale můžeme s sebou vzít i další tancechtivé účastníky! Jedná se hlavně o tzv. současný tanec, či moderna (co se učí na tanečních konzervatořích nebo v základních uměleckých školách atd. Kdo by měl zájem, napište mi do pošty! Dám další informace.
MAMILENKE   16:30:00 09.05.2010
VEVE [ 11:47:50 09.05.2010 ]: no právě .:)
VEVE   11:47:50 09.05.2010
MAMILENKE [ 11:19:43 09.05.2010 ]: však to je dobře, ne?:-)
MAMILENKE   11:19:43 09.05.2010
Stejně je zajímavé, že už dávno klub není v tlejících, ale to je dobře. ::)
MORGAIN   23:05:50 07.05.2010
MAMILENKE [ 21:25:04 07.05.2010 ]: No asi jo.. jen mi nedošlo, že v klubu k této akci není....
MAMILENKE   21:25:04 07.05.2010
MORGAIN [ 15:41:05 07.05.2010 ]: když už o něčem píšeš, tak by bylo dobré dát aspoň odkaz.
http://www.movecon.wz.cz/ ::)
MORGAIN   15:41:05 07.05.2010
Máte-li zájem o společné ubytování na MoveConu, musíte mít napsáno ubytování spacák ZŠ Smetanova a jako spolubydlícího MoveCon a napište mě jméno příjmení a přezdívku, abych s vámi počítala. Společné ubytování nám nabízí rozšíření programu MoveConu!
1 / 5