Online 60 uživatelů Přihlášení | Registrace | Zaslat heslo | Prohlížení bez přihlášení

 

Hra o Trůny: Epilog - 1.12.2018 [ ID: 35765 ] - [ Hry / LARP - dřevárny; hry naživo ]
1 / 28
Mini Home

LARP Hra o Trůny v roce 2018 se bude konat v termínu 4.7. - 8.7. 2018.


Doba a trvání bude na 95% stejná jako letos, tzn. čtvrtek večer až sobota večer.

Událost na LARP.cz
hra-o-truny@seznam.cz
http://hra.otruny.cz/ (+- aktuální)

Starší fotky na homePráce zlodějů duší na LARPu Hra o Trůny: Kdo seje vítr... z 24.7. - 26.7.2014
Fotky od Charlese


Organizátoři: Sardon, Caesar, Lobo, Anois, Fenriz, Rancor, Allemis, Grimm
Klub k bitvě a LARPu Hra o Trůny pořádaných za podpory klubu Aeria Gloris (YMCA Brno).
HIRAMBENT   14:06:35 04.09.2019
WRAUU [ 17:38:52 07.08.2019 ]: Nic. A temní orgové, kteří dlouhé roky pracovali na tom, aby získali tvoji duši se budou na věky živit tvým trápením ze ztráty účelu bytí... 
WRAUU   17:38:52 07.08.2019
co bude dál?
VIVATCAESAR   12:31:33 03.12.2018
Vážení přátelé nyní již mrtvého hazardu,

Ještě pár slov ex-hlavního ORGa:
Chtěl bych tímto poděkovat všem za skvělou sobotní party k zakončení LARPu včetně darů.

Dále bych chtěl sám za sebe takto veřejně poděkovat Ještěrce. Bez ní bych nikdy u Hry o Trůny nevydržel tak dlouho, proto moc moc díky za podporu během všech let.

A taky chci poděkovat svým spoluorganizátorům za roky práce, které na přípravách LARPu strávili.
Jmenovitě tedy Sardonovi a Lobovi, kteří vydrželi se mnou od prvních nápadů do sobotního finále. Dále pak ostatním, kteří vydrželi do konce – Allemis, Anois, Dingo, Fenriz, Grimm, Rancor a Rosie. Díky vám všem se podařilo celou dobu udržet v ORGtýmu nejmenovaného člena – týmového ducha.
Díky moc, bez vás by se příběh Hry o Trůny nepovedlo zrealizovat. Nejlépe to vystihují Braavoská slova „valar doaheris“.

Sám za sebe,

Bývalý hlavní ORG Caesar aka Cizinec / Varys / Primus / Nicolo / Fred / Wylis Manderly / Stannis Baratheon / Robert Baratheon / Mors „Vránojed“ Umber / ser Malcom / atd….


Valar Moghulis!
ELSA   23:51:00 28.11.2018
Vážení přátelé jídelního hazardu.

Pokud chcete přispět na sobotní epilog něčím drobnějším na zobání nebo ozdobu stolů, budeme samozřejmě rádi. My sami už bohužel nedisponujeme ani rozpočtem a ani časem na nějaké výraznější gurmánské hody ať už z kuchařek lorda Pohlreicha či sera Babici a ani prosté zásobování ze světoznámých tržišť Billa/Albert/Kaufland je již nad naše síly, takže je vřele vítána vaše vlastní iniciativa.

Váš naivní Orgtým
VIVATCAESAR   13:52:16 28.11.2018
Vážení přátelé velkého hazardu,

dnes jsme rozeslali urgence posledním hříšníkům, kteří se přihlásili a ještě nezaplatili. Pokud nemáte na našich stránkách u svého jména ikonu mince, tak nemáte stále zaplaceno. Pokud nebude platba na našem YMCA účtu zítra, pak počítáme s částkou 400 Kč na místě.
Pokud jste se nepřihlásili ale přesto máte zájem přijít, pak stále máte možnost být na Epilogu za plnou cenu 400 Kč.
Všem hráčům, kteří mají předkupní právo na pečetidla a kteří o ně mají zájem, jsme odpověděli a pečetidlo zarezervovali. Pečetidla Clegane, Mallister, Tyrell, Estermont, Uller a Whent rezervovány zatím nejsou. Pokud se nám hlavy rodů do zítřka neozvou na mail, budou tyto postoupeny do aukce.

Váš ORGtým
VIVATCAESAR   11:27:23 26.11.2018
Vážení přátelé posledního hazardu,

Prodloužili jsme možnost registrovat se za 250 Kč do dnešního večera, pak uzavřeme registraci a už bude možné přijít na Epilog jen za 400 Kč. Platby prosím taky odešlete dnes, u koho nebudeme mít evidovanou platbu, ten to bude mít taky za 400 Kč. V případě problému dejte vědět na náš email.
Váš ORGtým
VIVATCAESAR   16:22:50 21.11.2018
Vážení přátelé velkého hazardu,

Protože uzavíráme LARPový projekt Hra o Trůny, budeme se zbavovat některých rekvizit. Pokud máte k některým rekvizitám, které jsme jako ORGtým pro LARP pořídili, silný citový vztah a rádi byste se jich ujali, napište nám email. Je možné, že některé velmi specifické rekvizity již nevyužijeme na jiných projektech v klubu Aeria Gloris, tak by mohly posloužit někomu jinému.
A ne, nebudeme zde vypisovat seznam.

Váš ORGtým
VIVATCAESAR   18:02:27 20.11.2018
Vážení přátelé velkého pečetění,

Budeme odprodávat pečetidla jednotlivých rodů. Hlavy rodů mají předkupní právo na pečetidlo svého rodu. Dotyční byli kontaktováni emailem.
Pokud máte zájem o pečeť, se kterou jste hráli, pak nám dejte vědět (viz email).
Neprodaná pečetidla budou postoupena do aukce na Epilogu. Vyvolávací cena bude 400 Kč. Součástí dražby budou pečetidla ORG postav a ostatních nerodových frakcí.

Váš ORGtým
VIVATCAESAR   13:18:19 20.11.2018
Vážení přátelé hladového hazardu,

Ve spolupráci s Dohanem máte možnost si na Epilog objednat jídlo. Sýpka je jen kulturní centrum, a protože chceme Dohanovi co nejvíce usnadnit práci, pak bychom byli rádi, kdybyste dali vědět, zda budete na Epilogu jíst.
Jsou na výběr dvě varianty, proto si prosím vyberte jednu z možností. (anketa je na FB v události Epilogu).
Jídlo bude cenově dostupné, cca do 120 Kč. Prosím Dohana, aby mne kdyžtak opravil.

Váš ORGtým ve spolupráci s Dohanem
VIVATCAESAR   19:47:32 18.11.2018
Vážení přátelé hudebního hazardu,
na Epilogu se můžete těšit na vystoupení kapely Žakéři. Budou hrát k poslechu i k tanci, oblaží vás tóny andělských šalmají i irské bouzouki. Některé ze skladeb dozajista poznáte, i když budou v historizujícím hávu. V kapele spousta z vás určitě pozná známý obličej. I poslové Cizince potřebují občas shodit temnou masku, takže se těšte na Lillien/Rucci Dayne a její flétnová sóla.
Váš ORGtým

http://bandzone.cz/zakeri
VIVATCAESAR   23:04:34 15.11.2018
Vážení přátelé hudebního hazardu,
určitě jste slyšeli na LARPu hudebníky a bardy z kapely Raava. Někteří z vás jako postavy dokonce zadávali zakázky na různé oslavné písně. Na Epilogu se na kapelu Raava můžete těšit také. Přihlašte se a přijďte na Epilog, na vlně hudebního uskupení Raava určitě oživíte vzpomínky na poslední akci.
Váš ORGtým
https://www.facebook.com/Raava.music/
VIVATCAESAR   15:53:30 07.11.2018
Vážení přátelé posledního hazardu,

Co můžete na Epilogu očekávat?

S úvodním slovem zrušíme pravidlo neherních keců u piva.
Část akce bude věnována vyprávění, tzv. “Stařenko vyprávěj” aneb kterak se Targaryeni dostali zpátky na železný trůn. Povíme vám, jak to bylo doopravdy, kdo komu podtrh nohy a jaké byly zákulisní tahy mocných postav. Dozvíte se, jak se dále vyvíjel svět Západozemí. Soukromě vám odpovíme na vaše příběhové dotazy.

Pozvání přijali nejlepší trubadúři Západozemí, takže se můžete těšit, zahrají vám k tanci i poslechu. Brzy očekávejte další informace.

Abyste netrpěli žízní a hladem bude vám k dispozici slovutný šenkýř Dohan se svojí hospodou (tentýž Dohan, který zajišťoval pitivo pro hospodu na LARPu), podrobnější informace o sortimentu vyvěsíme v brzké době.

Fotokoutek bude k dispozici všem, kteří se chtějí vyfotit na trůnu. Můžete si vyzkoušet, jak by vám padla koruna, můžete se vyfotit s Daenerys atp. Foto služby nám přislíbil Martin Kusyn.

Na akci bude probíhat dražba pečetidel, popřípadě drobných rekvizit, které byly použity na akci. Na pečetidla mají předkupní právo vedoucí frakcí (budeme řešit předem). Ostatní pečetidla, například Targaryenská, budou podstoupeny do dražby.
Výtěžek z aukce bude použit na náklady s akcí spojené, a pokud něco zbude, bude investován do naplnění organizátorských pupíků #nakrmsvehoorga #najezenyorghodnyorg #maledivynebudou

Pořadí jednotlivých programových vstupů se ještě budou měnit.

Váš ORGtým
WIRENTH   22:27:45 21.10.2018
Dovolím si malou nevyžádanou reklamu. Nesnězte mne!
chybí li letos někomu z vás kalendář, tak nám končí letošním rokem, jak to tak vypadá, projekt dračího kalendáře.

IMG:http://kitty.draci.info/forum/kalendar/2018/letak/letak2019tmavy_web.jpg
VIVATCAESAR   16:04:14 12.10.2018
Vážení přátelé velkého hazardu,

na našich stránkách jsme spustili registraci na Epilog ke Hře o trůny.
Epilog se uskuteční v sobotu 1.12.2018 od 19 hodin v KC Sýpka v Medlánkách (Kytnerova 1, 621 00, Brno-Medlánky).

Registrace na Epilog:
Registraci jsme jako vždy spustili na našich stránkách, ale proces schvalování postav je oproti jiným akcím podstatně jednodušší.
Buď se na akci zaregistrujete jako A) postava z LARPu (včetně těch mrtvých) nebo jako B) host.

A) U postav z LARPu jsme přidali jednu životopisnou otázku, ve které se ptáme třeba na blízké plány, ale i na to, jak si představujete, že vaše postava zemře. Vyplnění této otázky je NEPOVINNÉ, nicméně pokud nám na ni odpovíte, pomůže nám to uzavřít příběh. Pokud se bude hodit do příběhu, vezmeme vaši odpověď v potaz. Po odeslání ke schválení bude postava automaticky schválena systémem a můžete se s ní následně zaregistrovat na Epilog.
Příklad: Mám mrtvou postavu hostinského Smrdidunka, za kterého chci jít na epilog, a živou postavu piráta Jacka, jehož postavu chci uzavřít. Edituji postavu Jacka, vyplním životopisnou otázku popisem, jak Jack hrdinně odplouvá za západem slunce do chřtánu krakena a odešlu ke schválení. Poté edituji postavu Smrdidunka a s ním se registruji na Epilog.

B) Pokud nechcete nic vyplňovat a jen se přihlásit, tak prosím vyberte na stránce Registrace postavu "HOST (vaše přezdívka)". Systém je upraven, abyste poté byli na akci zaregistrováni.

Další kroky mocných:
Samozřejmě, ne vše se vejde do poslední životopisné otázky, zvláště u postav, které mají velký vliv na svět. Proto prosíme, zda byste nám pomohli a dali nám do 10.11.2018 vědět, jestli budete provádět velké státotvorné činnosti a jaké. Pokud si myslíte, že máte vše vyřešeno a řešíte jen osobní linky, mělo by vám stačit zapsat odpověď do životopisné otázky. Opět, zohledníme, pokud se nám to bude hodit do příběhu.

Příběhy:
Pokud máte příběhy, které byste chtěli na závěr LARPu zveřejnit, pošlete nám je na email. Máme již na stránkách sekci neveřejných příběhů, kam je postupně sbíráme. Vždy zde uvádíme autora a eventuálně korektora a rovnou přidáváme příběh. Po Epilogu tuto sekci zveřejníme.

Samozřejmě ne vše se vešlo sem do oznámení, další informace budeme sdělovat. Pokud máte dotazy, pište maily.

Váš ORGtým
SARDON   09:30:12 17.08.2018
Vážení přátelé velkého hazardu,

náš ORG tým je v útlumu, ale čas neúprosně utíká, a tak Vám přinášíme několik klíčových informací k Epilogu.

Epilog se uskuteční 1.12.2018 v Brně na Sýpce.
Epilogu budou předcházet dotazy na hráče ohledně dalšího směřování postav. Tyto budou součástí přihlašování na Epilog a budou dobrovolné. Zodpovězení těchto dotazů nám pomůže uzavřít příběh. Později se dozvíte více.
Epilog budeme otevírat zrušením neherních keců u piva.
Epilog bude mít role-playovou dobrovolnost, nebudou však platit LARPová pravidla, abychom nemuseli řešit syndrom poslední hodiny.
Epilog bude kostýmovaný. Můžete si vzít svou oblíbenou postavu a jít si poslechnout/pochlubit se vším, co se za ty roky odehrálo. Ano, tato postava může být i mrtvá.
Epilog bude hodně o dovyprávění pozadí, motivací a o odkrytí zbývajících linek.

Budou-li třeba nějaké dohrávky, intermezza, platí pro ně následující:
a) pokud se chcete sejít v přátelském duchu, je to možné, ale pošlete nám vždy report.
b) pokud potřebujete ORG postavu, napište email s pozvánkou a dle možností a sil org týmu bude její účast předem přislíbena/odmítnuta.
c) pokud potřebujete LARPová pravidla (tzn. ORGa), opět napište a my uvidíme, zda je možné a v našich silách se na intermezzo dostavit. V případě nepřítomnosti ORGa se má obecně za to, že LARPová pravidla neplatí, pokud se všichni přítomní jednomyslně nedohodnou jinak.
d) poslední termín na jakékoliv intermezzo bude 1.11.2018, tzn. měsíc před Epilogem. Toto je zároveň poslední možný termín pro jakýkoli posun vaší postavy.

Další informace budeme zveřejňovat postupně. Pokud máte dotazy, prosím pište je na org-mail. Po uklidnění prázdninového výpadku se jim budeme věnovat.

Váš ORG tým na dovolené
VIVATCAESAR   23:17:33 13.07.2018
Vážení přátelé velkého hazardu,

vidíme, že jste stále na vlně posledního ročníku LARPu Hry o Trůny. Chceme připomenout několik informací. Jak jsme avizovali během závěrečného slova na LARPu, bude ještě poslední akce ze světa Her o Trůny - Epilog.
Proto posečkejte s velkým odkrýváním ještě hratelných dějových linek než zveřejníme detaily k Epilogu. Momentálně se jako ORGtým vzpamatováváme z vypětí sil a z učiněných obětin na oltářích soukromých i pracovních životů.
Chceme se vám další dávku informací dát v posledním týdnu měsíce července.

Pokud máte na srdci nějaké informace k dění po LARPu, něco k postavám, popřípadě pokud máte pro nás nějaké důležité vstupy, tak nám prosím napište mail. Neslibujeme, že budeme reagovat hned, ale můžeme se na to na nejbližší ORGschůzce podívat.

Předem díky za trpělivost.
Váš ORGtým
SARDON   12:23:39 02.07.2018
Vážení přátelé velkého hazardu,

na našich stránkách došlo k malému kolapsu, který jsme teď aktivně řešili a nakonec se nám ho podařilo v zásadě vyřešit.
Bohužel to není úplně bez ztráty kytičky, nicméně v tuto chvíli je stav takový, že by většina z vás měla mít své info k postavě opět aktuální. U některých bohužel došlo ke ztrátě posledních dat, nicméně v průběhu dneška budeme tato data obnovovat jednoho po druhém. Obrňte se trpělivostí a věřte (spolu s námi), že již k večeru bude vše v nejlepším pořádku, všichni budou mít aktuální info do hry a možná i aktuální vlivnost o rodokmenech ani nemluvě.

SARDON   10:52:10 02.07.2018
Vážení přátelé velkého hazardu,

pokud nemůžete dohledat info u svých postav, nebojte, víme o tom a pracujeme na nápravě.
Není v tuto chvíli třeba nás o tom informovat na mail. Vyčkejte.
Díky
RANCOR   15:16:55 01.07.2018
ážení přátelé ekonomického hazardu,

Pro všechny lordy a jejich majordomy - nezapomeňte si s sebou vzít informace o stavech vašich zásob v sýpkách, pokladnicích a skladech surovin, které máte k dispozici ve vašem ekonomickém rozhraní.


Zároveň informace pro ty, kteří s námi řeší nějaké záležitosti srkz orgmail - myslíme na vás a vydržte s odpověďmi, stavíme zároveň tábor a řešíme tedy věci ve vlnách.


ORGtým
SARDON   21:28:53 30.06.2018
Vážení přátelé velkého hazardu,

v tuto chvíli vrcholí naše přípravy na hru. Někteří už jsou na louce a pracují tam a jiní dokončují poslední infa do hry, vlivnostní cíle či osobní cíle. U některých stále čekáme na to, až přerozdělí body vlivnosti v rodech a pokud vše dobře půjde, tak během nedělního večera, noci, pondělního rána se nám podaří dát i posledním postavám jejich infa do hry a vlivnostní body.
Obrňte se prosím trpělivostí a kdyby něco, nebojte se ozvat na orgmail.

A máme tu i jednu prosbu od dohazovačů, plánovačů rodinného štěstí a spol.
Prosím, když budete dolaďovat detaily svých postav, co se vzhledu týče, nezapomeňte nějak dostatečně jasně ukázat, jedná li se o velebného kmeta, dobrotivou stařenku, nebo o mladíka/mladici v rozpuku věku.
Vzhledem k tomu, že nikdo na sobě nenosí rok narození, tak pak dochází k absurdním situacím, kdy po sňatku  se jedna postava o druhé dozví, že je vlastně nad hrobem (což není vždy plus). Šediny, vrásky, hole, atd. jsou ideálními doplňky pro postavy v letech.
1 / 28