Online 145 uživatelů Přihlášení | Registrace | Zaslat heslo | Prohlížení bez přihlášení

 

OGŘÍ DOUPĚ - W40k turnaje [ ID: 37016 ] - [ Hry / Warhammer - Warmaster ]
1 / 31
Mini Home
Hrdý partner projektu české warhammerové ligy(Czech Warhammer Rakings).
Více informací o projektu zde:http://criticalhit.cz/2019/09/03/cwr-czech-warhammer-rankings/?fbclid=IwAR36lerPlFVbJzkmF-7kGWfDFFhTwcWVIUAn5XrakJ2t3CGCuYipbqtTveY

Zde stránky:https://czech-warhammer-rankings.herokuapp.com/events

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pravidla pro novou sérii Ulrikovi desítky:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/18-nikQzfH1i3VETmeczvaFA_giVqWVuDXdULl-KG6YU/edit?usp=sharing




------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Devátý turnaj Ulrikovi desítky.(16.10.)

Poslední dva turnaje sou před námi.

Listy budou opět na 2000 bodů.
Registrovat se můžete už nyní.
Listy bude pak potřeba doposlat do 8.10. 23:59.

Všechny detaily zde:


https://docs.google.com/spreadsheets/d/18-nikQzfH1i3VETmeczvaFA_giVqWVuDXdULl-KG6YU/edit?usp=sharing

Mise
1.kolo 10:00 - 13:15 Tear down their icons
2.kolo 13:40 - 16:40 Conversion
3.kolo 16:50 - 19:50 Abandoned Sanctuaries

Seznam přihlášených:

1.Ulrik
2.Avery
3.Griffin
4.Joe
5.Dragi
6.Charon
7.Dezertir
8.Sirkař
9.Vrinkl
10.Torapu
11.Qickly
12.Kubis
13.Azi
14.Bohu
15.Berny
16.Pajzl
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Tak už tu máme datum dalšího OGR CUBBU.
A to sice 29-30.10.

Propozice v klubu.



Registrované týmy:

1.Hromkočky: Vrinkl(C), Griff, Evan, Berny

2.Lions Prague: Jakub "Rektex" Jansa,  Ondra Svatoň, Lukáš "Huňáč" Huněk, Vojtěch "Aurixos" Čistecký.

3.Los Fotros: Jiří "Grigorij" Tesner, Jindřich "UZMNETOSERE" Čadík, Adam " Binos" Binar,  Martin " Goran" Moravec

4.CLAQ: Azi, Luka, Charon, Qickly

5.Space Pants: Kurgan, Sirkař, Addlein, Flash

6.Ľuľkovce Zlomocné: Matej Tkáč (Taky), Marek Vlnka (Zarachiell), Martin Paško (Pašak), Patrik Havel (Kapor)

7.Mal shi branic: Metod ,,slightlyFATboy,, Sevcik, Branislav ,, normalFATboy,, Dobsovic, Tomas Alesan ,,largeFATboy,, Bernat, Stanislav IronMaiden ,,SUPERmegaFATboy,, Bajan

8.Higashikata Fruit Parlor: Torapu, Kubis, Nevimneznam, Giant

9.FEEL NO PAINT: Shas'O Jarda, ThronyX, KubOrk, Blackwidoww

10.Desperate Alliance: Pavel "Moorhed" Kohout, Miroslav "Papi" Papáček, Tomáš  "Ferenczy" Marek

11.Swansons: Václav 'CEO' Baron, Pavel 'Brbla' Lenko, Jan 'Kárňas' Kárník, Lukáš 'NH3' Rapant

12.Kevin Herák & his melody makers: Genda, Agony, Pedro, Beowulf

Náhradníci:

13.Friendly fucking fluffers, Lukáš "Snoopy" Tölg, Michal "Kostěj" Kostečka, Sabre

ULRIK   07:42:03 22.09.2022
Informace k Ogr Cubbu.

Všimnul sem si, že sou trpaslíci(League of Votan) zabanovaný na některých akcích v německu.
Už mi to nemusíte psát a posílat. :)

Na OC je banovat nebudu, tudíž je lze hrát.
Nicméně, modely co jim oficiálně nevyjdou do data uzávěrky listů, povoleny nebudou. Ani v jiné formě(3d tisk, čína, konverze atd.)

Takže trpaslíci ano, ale jen s modelama co jim vyšli.
ULRIK   08:46:08 13.09.2022
Devátý turnaj Ulrikovi desítky.(16.10.)

Poslední dva turnaje sou před námi.

Listy budou opět na 2000 bodů.
Registrovat se můžete už nyní.
Listy bude pak potřeba doposlat do 8.10. 23:59.

Všechny detaily zde:


https://docs.google.com/spreadsheets/d/18-nikQzfH1i3VETmeczvaFA_giVqWVuDXdULl-KG6YU/edit?usp=sharing

Mise
1.kolo 10:00 - 13:15 Tear down their icons
2.kolo 13:40 - 16:40 Conversion
3.kolo 16:50 - 19:50 Abandoned Sanctuaries
ULRIK   18:06:52 12.09.2022
Tak doplněná celková tabulka U10.

Boje o první a třetí místo začínají být velmi napínavé.


https://docs.google.com/spreadsheets/d/18-nikQzfH1i3VETmeczvaFA_giVqWVuDXdULl-KG6YU/edit?usp=sharing
ULRIK   07:40:51 12.09.2022
Tak tu máme výsledky ze včerejšího turnaje U10. účast byla hojná a a největší kus planktonu si pro sebe nakonec urvali Tau.

1.Mirrari  53
2.Mates  47
3.Dragi  45
4.Addlein  42
5.Griffin  40
6-7.Ulrik  37
6-7.Charon  37
8-9.Vrinkl  35
8-9.Joe  35
10.Berny  30
11.Torapu  29
12.Agony  25
13.Bohu  24
14.Luka  23
15.Dezertir  22
16.Qickly  20
17.Greyfield  19
18.Azi  13
19.Alex  12
20.Martin D.  10

1.kolo

1.Berny - Joe  15:5
2.Agony - Ulrik  4:16
3.Mirrari - Qickly    15:5
4.Dragi - Grifin  20:0
5.Vrinkl - Azi  13:7
6.Torapu - Addlein    17:3
7.Luka - Dezertir  11:9
8.Bohu - Alex  16:4
9.Charon - Greyfield  11:9
10.Mates - Martin D.  16:4

2.kolo

1.Dragi - Berny  5:15
2.Vrinkl - Agony  13:7
3.Ulrik - Joe  10:10
4.Mirrari - Azi  18:2
5.Grifin - Qickly  20:0
6.Alex - Luka  8:12
7.Torapu - Bohu  18:8
8.Addlein - Martin D.  19:1
9.Mates - Charon  11:9
10.Greyfield - Dezertir  10:10


3.kolo

1.Qickly - Martin D.  15:5
2.Azi - Agony  4:16
3.Alex - Joe  0:20
4.Mirrari - Berny  20:0
5.Torapu - Mates  0:20
6.Ulrik - Vrinkl  11:9
7.Dragi - Bohu  20:0
8.Luka - Addlein  0:20
9.Griffin - Greyfield  20:0
10.Charon - Dezertir  17:3

ULRIK   07:30:22 07.09.2022
Máme změnu párování.

Místo Evana bude hrát Mirrari.

List je již updatován.
ULRIK   20:33:07 04.09.2022
Tak tu máme rozlosování a páry na nedělní turnaj.


1.kolo 10:00 - 13:15 Tear down their icons

1.Berny - Joe
2.Agony - Ulrik
3.Evan - Qickly
4.Dragi - Grifin
5.Vrinkl - Azi
6.Torapu - Addlein
7.Luka - Dezertir
8.Bohu - Alex
9.Charon - Greyfield
10.Mates - Martin D.

2.kolo 13:40 - 16:40 Death and Zeal

1.Dragi - Berny
2.Vrinkl - Agony
3.Ulrik - Joe
4.Evan - Azi
5.Grifin - Qickly
6.Alex - Luka
7.Torapu - Bohu
8.Addlein - Martin D.
9.Mates - Charon
10.Greyfield - Dezertir


3.kolo 16:50 - 19:50 Tide of conviction


Listy:https://docs.google.com/document/d/1MKY_2dl0dNt8OsLCS1sLGLUGYrm4PGTG9W8Ypz0noyg/edit?usp=sharing
ULRIK   08:48:17 01.09.2022
Připomínám, že je potřeba do sobotní půlnoci poslat list na U10.
ULRIK   14:18:14 10.08.2022
Osmý turnaj Ulrikovi desítky. 11.9.
Pomalu, ale jistě se blížíme do strhujícího finiše.
Listy budou opět na 2000 bodů.
Registrovat se můžete už nyní.
Listy bude pak potřeba doposlat do 3.9. 23:59.
Všechny detaily zde:


https://docs.google.com/spreadsheets/d/18-nikQzfH1i3VETmeczvaFA_giVqWVuDXdULl-KG6YU/edit?usp=sharing


Mise
1.kolo 10:00 - 13:15 Tear down their icons
2.kolo 13:40 - 16:40 Death and Zeal
3.kolo 16:50 - 19:50 Tide of conviction
ULRIK   09:58:50 10.08.2022
Tak máme doplněnou celkovou tabulku U10.
A začíná to být opravdu napínavej nahoře v tabulce.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/18-nikQzfH1i3VETmeczvaFA_giVqWVuDXdULl-KG6YU/edit?usp=sharing
ULRIK   08:34:00 08.08.2022


Tak máme po dalším turnaji, ze série U10 a tady sou výsledky.


1.Dragi  60
2.Řáhyn  46
3.Dorn    39
4-5.Avery  34
4-5.Joe  34
6.Kiril  33
7.Ulrik  32
8-9.Qickly  26
8-9.Agony  26
10.Luka  23
11.Bohu  22
12.Vrinkl  19
13-14.Kyselka  13
13-14.Dezertir  13



1.kolo

1.Dragi - Agony  20:0
2.Vrinkl - Ulrik  2:18
3.Joe - Qickly  10:10
4.Bohu - Dezertir  11:9
5.Řáhyn - Luka  12:8
6.Dorn - Kiril  11:9
7.Kyselka - Avery  6:14

2.kolo

1.Dragi - Vrinkl  20:0
2.Qickly - Ulrik  6:14
3.Joe - Agony  4:16
4.Dorn - Kyselka  13:7
5.Avery - Bohu  15:5
6.Řáhyn - Dezertir  19:1
7.Luka - Kiril  10:10

3.kolo

1.Dragi - Ulrik  20:0
2.Avery - Řáhyn  5:15
3.Vrinkl - Dezertir  17:3
4.Dorn - Luka  15:5
5.Kiril - Bohu  14:6
6.Qickly - Agony  10:10
7.Joe - Kyselka  20:0
ULRIK   13:22:46 04.08.2022
Tak OGR CUBB je už plný, další týmy beru registraci pouze jako náhradníky.
ULRIK   13:43:28 02.08.2022
Tak tu máme listy a párování na nedělní turnaj U10.


1.kolo 10:15 - 13:15

1.Dragi - Agony
2.Vrinkl - Ulrik
3.Joe - Qickly
4.Bohu - Dezertir
5.Řáhyn - Luka
6.Dorn - Jurasito
7.Kyselka - Avery

2.kolo 13:40 - 16:40

1.Dragi - Vrinkl
2.Qickly - Ulrik
3.Joe - Agony
4.Dorn - Kyselka
5.Avery - Bohu
6.Řáhyn - Dezertir
7.Luka - Jurasito

https://docs.google.com/document/d/1OHsOTP2ERNmPLiXBVfdWLYkzbGo6fWKYjbOXJcgNY38/edit?usp=sharing
ULRIK   15:07:26 28.07.2022
Tak tu máme mise na sedmý turnaj U10.

Jinak stále máme volná místa pro případné zájemce. A připomínám, že je potřeba poslat listy do 31.7. 23:59.

1.kolo 10:15 - 13:15 Recover the relics
2.kolo 13:40 - 16:40 Conversion
3.kolo 16:50 - 19:50 Abandones sanctuaries
ULRIK   12:57:51 22.07.2022
Ogr Cubb 29 - 30.10.2022
Dovolujeme si Vás pozvat na jeden z nejstarších turnajů u nás. Ogr Cubb 40k, který se bude konat ve dnech 29. a 30. října 2022 opět v prostorách TJ Sokol Strašnice, Saratovská 4, Praha 10.

Propozice OC
OC bude tentokrát týmový turnaj. A to sice turnaj 4-členných týmů.
Hraje se dle Pravidel pro Matched play z Chapter approved Nephilim 2022
Jednotlivé armády se staví na 2000 bodů.
Každý kodex smí být při skládání použit pouze jednou.
Sekundární mise lze použít z Chapter approved Nephilim 2022 a nebo z kodexů vydaných po chapter A.

Týmové párování:
Každý tým (1 a 2) vybere tajně jednu svoji armádu (1A resp. 2A).
Od soupeřova týmu proti ní dostane dvě armády (2B a 2C), sám dvě armády (1B a 1C) nabídne jako protivníky armádě 2A.
Týmům tedy zbydou poslední “volné” armády (1D a 2D).
Párování se poté dokončí následujícím způsobem: tým 1 pro svoji armádu 1A vybere jako protivníka 2B nebo 2C, druhá z nich bude hrát s 1D.
Tým 2 analogicky sestaví zbylé dva páry.
Tým, který je psaný na prvním místě vybere pro jeden pár první stůl.
Tým, psaný na druhém místě vybere pro dva své páry, druhý a třetí stůl.
Doporučuji si vytvořit párovací kartičky.
Bodování jednotlivých her:
20 turnajových bodů se rozdílí mezi hráče dle rozdílu nahraných herních bodů.
0-5 10:10
6-10 11:9
11-15 12:8
16-20 13:7
21-25 14:6
25-30 15:5
31-35 16:4
36-40 17:3
41-45 18:2
46-50 19:1
51+ 20:0
Bude se bodovat dle pravidel v Chapter approved Nephilim 2022 kromě 10 bodů za battle ready armádu.
Týmové bodování:
Maximální možná výhra týmu bude 60:20.
Sekundární hodnocení v případě rovnosti bodů je počet jednotlivých výher hráčů.

Mise:
Všechny mise budou použity z Chapter approved Nephilim 2022
1.kolo - Conversion
2.kolo - Abandoned Sanctuaries
3.kolo - Tear down their icons
4.kolo - Death and Zeal
5.kolo - Tide of conviction
Velikost stolů:
Hrát se bude na stolech o velikosti 60x44 palců.
Úprava terénu:
Všechny lesy (zelené podložky) se berou jako by byly vysoké přes tři palce.
Terény budou na stolech napevno postaveny před začátkem turnaje
Hodiny: hodiny při hře nejsou povinné a jejich používání závisí na obouch hráčích.
Leč organizátor může a nemusí k nim přihlédnout.
Barvení a wysivig:
Na turnaji není povinný full paint armád, leč bude se opět pořádat soutěž o nejlépe nabarvenou armádu mimo hlavní turnaj.
Wysivig povinný je.
Konverze jsou povoleny pokud splňují následující podmínky:
1.Dá se z nich poznat jaký model mají představovat.
2.Velikostně odpovídají plus mínus originálu.
3.Jsou dělané za účelem mít pěkný a zajímavý model.
Pokud se nejste jisti dopředu, jestli danou kategorii splňujete, kontaktujte organizátora.
Poslání listů s armádami a uzávěrka na nová pravidla:
Uzávěrka na nová pravidla, erata apod. je 15.10.
Listy s armádami není nutné posílat spolu s registračním emailem.
Email s listy je potřeba poslat do 16.10. 23:59
Tým, který pošle listy pozdě může být vyměneň za náhradní tým, který poslal listy včas.
Listy budou 17.10. zveřejněny a zároveň napárovano první kolo.
Soupeři z prvního kola budou mít 5 dní na kontrolu listů svých protihráčů.
Listy musí být v přehledné formě a musí být napsané přimo v emailu(né v příloze). Organizátor si vyhrazuje právo vrátit nepřehledné listy.
Následně budou listy zveřejněny.
V listu musí být uvedeny všechny použité stratagemy před bitvou, warlord traity, relicy, kouzla a všechny ostatní věci, které se vybírají před bitvou.
V listech musí být uvedeny i body za sekundárky, které lze získat.
Registrace:
Pokud se chcete registrovat , lze to udělat pouze posláním emailu na: turnajeod@seznam.cz
Email musí mít v předmětu:Registrace OC
Samotný email poté musí obsahovat: jméno vašeho týmu a alespoň tři hráče. Posledního lze dodat později.
Pokud byste rádi hráli, ale nemáte tým napište mi taky, udělám opět kroužek pro lidi co shání tým.
Předpokládaný maximální počet týmů je 12(teoreticky se to může měnit, ale moc bych s tím nepočítal).
Vstupné na akci je 1200 kč za tým.Platí se na místě

Časový rozvrh
Sobota 29.4.
9:00 - 9:30 - Registrace účastníků. poté proběhne rozlosování
9:30 - 12:45 - 1. kolo
12:45 - 13:00 - zadání výsledků a rozlosování do 2. kola
13:00 - 16:15 - 2. kolo
16:16 - 16:45 - zadání výsledků a rozlosování do 3. kola
17:00 - 20:15 - 3. kolo
Neděle 24.4.
8:30 - 11:45 - 4. kolo
11:45- 12:00 - zadání výsledků a rozlosování do 5. kola
12:00 - 15:15 - 5. kolo
15:15 - 16:00 - Vyhodnocení výsledků a vyhlášení vítězů(úklid)
V časech je započítáno i 15 minut navíc na napárování
Uvedený rozpis uvažuje na každou bitvu tři hodiny. Upozorňujeme, že je v zájmu hráčů hrát tak, aby bitvu v tomto limitu stihli. Bitvy, které by tento limit přesáhly, budeme bohužel nuceni ukončit.
Obecné informace:
Turnaj se koná v prostorách TJ Skol Strašnice, Saratovská 4, Praha 10 - cca 5 minut pěšky od stanic metra A Strašnická a tramvají linek 19, 7 a 26 (zastávky Strašnická, Nad Primaskou a Vinice).
V prostorách je možné přespání spartakiádního typu (vlastní spacák a matrace s sebou) s tím, že prostory budou otevřeni již v pátek cca od 20:00 hodin.
Do tělocvičny je vstup povolen POUZE v přezůvkách, bez přezutí nebudou účastníci (ani diváci!) vpuštěni.
Kontakt
V případě dalších otázek či připomínek nás prosím kontaktujte na mail: turnajeod@seznam.cz, praha@fantasy.cz nebo na telefonním čísle 222 210 090.
Bufet bude 100% zajištěn.
ULRIK   18:02:20 18.07.2022
Máme aktualizovanou tabulku celkové série U10 a vypadá to, že letos to bude velmi napínavé až do posledních turnajů

https://docs.google.com/spreadsheets/d/18-nikQzfH1i3VETmeczvaFA_giVqWVuDXdULl-KG6YU/edit?usp=sharing
ULRIK   08:58:22 18.07.2022
Tak nám včéra proběhnul už šestý turnaj Ulrikovi desítky.
Na prvních dvou místech skončili Space wolfové.
Je hezké vidět, že když se to hraje s láskou a srdíčkem, tak i Vlci se můžou umístit vysoko. :)

A zde již celkové výsledky.


1.Ulrik  50b.
2.Azi  43b.
3-4.Berny  41b.
3-4.Dragi  41b.
5.Moro  40b.
6.Vrinkl  35b.
7.Agony  33b.
8.Grif  32b.
9.Qickly  29b.
10.Vašek Ř.  27b
11.Torapu  26b.
12.Evan  23b.
13.Avery  21b.
14.Genda  17b.
15.Charon  13b.
16.Luka  7b.

1.kolo

1.Evan - Dragi  4:16
2.Berny - Agony  17:3
3.Qickly - Vrinkl  6:14
4.Azi - Grif  10:10
5.Luka - Moro  6:14
6.Genda - Ulrik  0:20
7.Torapu - Vašek Ř.  8:12
8.Charon - Avery  5:15


2.kolo

1.Grif - Agony  10:10
2.Vrinkl - Dragi  13:7
3.Berny - Evan  14:6
4.Azi - Qickly  16:4
5.Charon - Vašek Ř.  8:12
6.Avery - Moro  6:14
7.Ulrik - Luka  20:0
8.Torapu - Genda  10:10

3.kolo

1.Ulrik - Berny  10:10
2.Moro - Vrinkl  12:8
3.Azi - Vašek Ř.  17:3
4.Avery - Dragi  0:20
5.Torapu - Grif  8:12
6.Charon - Agony  0:20
7.Genda - Evan  7:13
8.Luka - Qickly  1:19
ULRIK   20:29:28 16.07.2022
Na poslední chvilku tu máme změnu v párování. Místo Ulrika bude hrát Genda.
Jeho list je zde:

++ Brigade Detachment [ 4CP, 2,000pts] ++
Clan Kultur: Deathskulls
No Prisoners: 63 > 6
Bring it Down: 24
Assasination: 19
Abhor the Witch: 0
+ HQ [ -2CP, 310pts] +
Big Mek w/ Kustom Force Field [85pts]: Choppa, Kustom Force Field, Slugga, Stikkbombs
Big Mek w/ Shokk Attack Gun [110pts]: Enhanced Runt-sucker [1 PL], Shokk Attack Gun, Stikkbombs
Warboss on Warbike [-2CP, 115pts]:Brutal but Kunnin, Da Killa Klaw, 2x Dakkagun, Power Klaw, Stratagem: Relic [-1CP], Stratagem: Warlord Trait [-1CP], Warlord
+ Troops [240pts] +
10 Gretchin [40pts]
10 Gretchin [40pts]
10 Gretchin [40pts]
10 Gretchin [40pts]
10 Gretchin [40pts]
10 Gretchin [40pts]
+ Elites [75pts] +
Mek [25pts]:  Extra-Kustom Weapon
Mek [25pts]
Mek [25pts]
+ Fast Attack [16 PL, 245pts] +
Shokkjump Dragstas [6 PL, 85pts]: Gyroscopic Whirlygig
Shokkjump Dragstas [6 PL, 85pts]: Squig-hide Tyres
Warbikers [75pts]
. Boss Nob [25pts]: 2x Dakkagun
. 2x Warbiker [50pts]: 4x Dakkagun
+ Heavy Support [1,010pts] +
Deff Dreads [190pts]: Big Krumpaz
. Deff Dread [95pts]: Dread Klaw, Dread Klaw, Skorcha [5pts], Skorcha [5pts]
. Deff Dread [95pts]: Dread Klaw, Dread Klaw, Skorcha [5pts], Skorcha [5pts]
Killa Kans [255pts]
. Killa Kan [35pts]: Big Shoota, Kan Klaw
. Killa Kan [35pts]: Big Shoota, Kan Klaw
. Killa Kan [35pts]: Big Shoota, Kan Klaw
. Killa Kan [50pts]: Kan Klaw, Rokkit Launcha [15pts]
. Killa Kan [50pts]: Kan Klaw, Rokkit Launcha [15pts]
. Killa Kan [50pts]: Kan Klaw, Rokkit Launcha [15pts]
Killa Kans [225pts]
. Killa Kan [35pts]: Grotzooka, Kan Klaw
. Killa Kan [35pts]: Grotzooka, Kan Klaw
. Killa Kan [35pts]: Grotzooka, Kan Klaw
. Killa Kan [40pts]: Kan Klaw, Skorcha [5pts]
. Killa Kan [40pts]: Kan Klaw, Skorcha [5pts]
. Killa Kan [40pts]: Kan Klaw, Skorcha [5pts]
Mega Dread [175pts]: 2x Boombits, Dread Rippa Klaw, Killkannon, Shokka Hull
Meka-Dread [165pts]: Dread Rippa Klaw, Killkannon
+ Flyer [9 PL, 120pts] +
Dakkajet [9 PL, 120pts]: 2x Additional Supa Shoota [20pts], More Dakka, 4x Supa Shoota
++ Total: [ 4CP, 2,000pts] ++
ULRIK   09:01:49 14.07.2022
Již sedmý turnaj Ulrikovi desítky.(7.8.)

Opět si dáme listy na 2000 bodů.
Registrovat se můžete už nyní.
Listy bude pak potřeba doposlat do 31.7. 23:59.
ULRIK   14:55:31 12.07.2022
Tak mu máme rozlosování a listy na nádcházející turnaj U10.

1.kolo

1.Evan - Dragi
2.Berny - Agony
3.Qickly - Vrinkl
4.Azi - Grif
5.Luka - Moro
6.Adlein - Ulrik
7.Torapu - Vašek Ř.
8.Charon - Avery


2.kolo

1.Grif - Agony
2.Vrinkl - Dragi
3.Berny - Evan
4.Azi - Qickly
5.Charon - Vašek Ř.
6.Avery - Moro
7.Ulrik - Luka
8.Torapu - Adlein


https://docs.google.com/document/d/1rMtEix2jAZSX4AzM1hO25_ID4sKH6ubaR5k_5cqG2BE/edit?usp=sharing
ULRIK   11:20:07 08.07.2022
Připomínám na šestý turnaj U10 je potřeba poslat listy do 10.7.23:59.
1 / 31