Online 213 uživatelů Přihlášení | Registrace | Zaslat heslo | Prohlížení bez přihlášení

 

Siege Storm [ ID: 37437 ] - [ Hry / Sběratelské karetní hry ]
1 / 1
Mini Home
Dnes jsem poslal tvůrcům Siege Storm český překlad pravidel, zda by jim to pomohlo a urychlilo vydání jejich ofiko verze. Odpovědí mi bylo, že počešťovat hru bude Albi, že jim mohou můj překlad zaslat. Bohužel z toho vyplývá, že oficiální pravidla Siege Strom budou až s vydáním hry pod křídly Alby cca druhého pololetí 2019 (což může být už červenci, ale také až v prosinci). Sám bych si rád prošel, zda jsem vše přeložil správně, nicméně, kde jsem si nebyl jistý, řešil jsem to s EN komunitou. Takže by mělo být vše v souladu s originálními pravidly a na mnoha místech přidávám i dodatečná vysvětlení, aby bylo vše srozumitelné.

V tuto chvíli nabízím odkaz na jediná CZ pravidla Siege Strom již kompletně přeložená včetně FAQ 1.0.(1) a schopností z rozšíření:
https://drive.google.com/drive/folders/1BTqdvPChkoAv-n5d92gvOnmeIZrbmm83


Budu rád, když se připojíte do FB skupiny pro CZ hráče ať si usnadníme hledání parťáků na pokoření Bosse nebo testování balíků v PVP :
https://www.facebook.com/groups/296860397903703/

Já jsem z Prahy a pokud si chcete zahrát, stačí se jen domluvit. Eventuálně mám zatím ještě volné 3 CORE BOXY.
PARA99   19:09:34 21.05.2019
Tak jsem zjistil, že se popis klubu nezobrazuje v úvodu místnosti. Napravil jsme to a kdo se sem již podíval, snad ho přiláká nový koment, protože tu můžete najít spoluhráče a dokonce i kompletně přeložená EN pravidla do češtiny. :)
1 / 1