Online 158 uživatelů Přihlášení | Registrace | Zaslat heslo | Prohlížení bez přihlášení

První hokejová liga [ ID: 6532 ] - [ Sport / Zimní sporty ]
1 / 32
Mini Home
tenhle klub je tady pro všechny, které zajímá tato soutěž. Kdo má potřebu se k dění v této soutěži vyjádřit, ať to udělá :) ale v rámci slušného chování. Vulgární příspěvky mažu

HOKEJ.CZ
online hockey manager - HOCKEYARENA

TIPOVACÍ SOUTĚŽ NA VÝSLEDEK VYBRANÉHO ZÁPASU 1. HOKEJOVÉ LIGY

- tipuje se na výsledek po základní hrací době (60 minut), prodloužení se nepočítá
- za každý správný tip (výhra domácích - remíza - výhra hostí) obdrží soutěžící jeden bod do tabulky
- na konci ročníku body sečtu a vítěz bude mít nárok na velikou odměnu - totiž šanci stát se spolusprávcem klubu ::P
- uzávěrka tipování končí se začátkem tipovaného zápasu. V případě že bude anketa i po začátku zápasu aktivní, prosím už nehlasujte.

XISTL   19:53:16 05.08.2019
TAILGUNNER007 [ 15:30:14 05.08.2019 ]: Az budeme v duchode, tak HL uz davno nebude ....
TAILGUNNER007   15:30:14 05.08.2019
Tak to vidím, že až budeme všichni v důchodu, tak si konečně zase zatipujeme, pokud to tady všechno nekoupí Číňani.
PLAINTRUTH   11:36:56 05.08.2019
..nejsou lidi ..možná příští rok... ::D
XISTL   23:36:49 02.08.2019
To je takovy problem tu po kazdem kole udelat tipovacku?
PLAINTRUTH   13:50:25 02.08.2019
TAILGUNNER007   09:51:24 02.08.2019
Tak co říkáte, přátelé, dáme to letos? :-)
PLAINTRUTH   21:20:40 28.09.2017
CIRDAN   20:59:36 28.09.2017
Letos tipovačka nebude?
HERBERT1   19:45:15 23.04.2017
nečekal jsem že by to Jihlava dokázala ale ::ANO klobouk dolů ::PIMP Škoda těch Budějovic, ale je to jen sport, za rok bude šance znovu
PLAINTRUTH   21:38:41 21.04.2017
ZOCHINATOR [ 21:35:27 21.04.2017 ]: njn, tak dneska už se v podstatě rozhodovalo, tak to asi hrálo roli a nebylo to tak bezstarostný jako ve 3. kole.. ::D
ZOCHINATOR   21:35:27 21.04.2017
PLAINTRUTH [ 20:22:50 18.04.2017 ]: Máme hrozně trapnou koncovku.
A dneska s Pardubicema to byl hroznej zápas z obou stran, takovej připosranej hokej už od první vteřiny.
PLAINTRUTH   21:13:56 21.04.2017
TAILGUNNER007 [ 21:03:15 21.04.2017 ]: ::ANO haluz ..tak přespříští sezonu no... ::P
TAILGUNNER007   21:03:15 21.04.2017
Tak vidíš, Plaine, že jste to nakonec dali. ::ANO
PLAINTRUTH   20:22:50 18.04.2017
ZOCHINATOR [ 19:25:03 18.04.2017 ]: dali to :6) :2)
ZOCHINATOR   19:25:03 18.04.2017
Poměr střel, i se zblokovanými a střelami vedle, vede Motor 72:26. Tohle jestli už nedaj za 3 body, tak už se z toho poseru ::D
ZOCHINATOR   00:41:16 12.04.2017
PLAINTRUTH [ 22:51:10 11.04.2017 ]: Jen s tou Jihlavou jsem teda myslel. ::D
Každopádně je masakr jak je to teď vyrovnaný. Já už nám před těmi 2 venkovními zápasy nevěřil ani trochu a teď to vypadá dost nadějně, když si vezmu, že k postupu by mělo stačit 9 bodů z 5 zápasů (10 bodů by stačilo na 100% na postup). Teď to doma prolomit s Varama a pak 2x porazit vás (už asi budete hodně unavený) a bylo by to doma ::D
PLAINTRUTH   22:51:10 11.04.2017
ZOCHINATOR [ 20:53:21 11.04.2017 ]: ..já mám vždycky pravdu... ::P
ZOCHINATOR   20:53:21 11.04.2017
PLAINTRUTH [ 20:10:58 11.04.2017 ]: Vypadá to, že jsi měl pravdu ::D l
PLAINTRUTH   20:10:58 11.04.2017